Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos huszonéves budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos huszonéves budapesti barátnőt hányszor kell hetente étterembe etetni, meg évente mennyiszer kell nyaraltatni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, azt véletlenül kihagytam, hogy a nyaralások tekintetében is felesben mennek a dolgok az ismeretségi körömben, kiv. ha az utazás vmelyikük részéről ajándék.
2020. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor járj nyaralni és hetente étterembe, ha megengedheted magadnak és ha nem más elől veszi el a pénzt a nyaralás vagy étterembe menés. Ha tettél már félre eleget a hónapban saját lakásra/lakásfelújításra, nyugdíjra, a leendő gyerekeid (ha akarsz) oktatására és úgy általában is gyarapítottad a magánvagyonod és ezeken felül még van elkölthető pénzed, akkor menjél belőle nyaralni vagy étterembe.


De ne a jövődet éld fel a jelenbeli pénzszórással.

2020. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, ez a budapesti fajta olyan, hogy hetente többször is meg kell etetni éttermekben, igazi kuriózum, ha főzöl is neki, mert ő nem tud ugyebár. :D Nyaraltatni meg pontosan annyiszor, hogy megfeleljen az Insta élet elvárásainak, tehát minden hónapban kisebb-nagyobb utakra kell vinni.
2020. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs lábuk szegényeknek?
2020. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ahányszor a kutyát viszed le hugyoztatni.
2020. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz róla, mintha valami kiskutya lenne. Először ezt kéne tisztáznod magadban! Khm.
2020. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, kedves 13-as, én naponta főzök a páromnak, de ha xarul vagyok, ő is nekem. Nyaralni nem hiszem, hogy fogunk idén, mert a koronavírus miatt éppen állás után vadászunk. Adtam fel hirdetést, hogy a szakmámban keresek munkát, erre kaptam is rengeteg "eltartanálak", "fizetek neked mindent" stílusú levelet, de ezeken csak röhögünk. Igen, ketten. Nekem a párom nem egy kutya (bár az is van), akit el kell vinni ide-oda és ez fordítva is így működik. Te meg kérdező, amíg így állsz a nőkhöz, ne is legyen kapcsolatod, mert baxottul éretlen (és akkor még szépen fogalmaztam...) vagy hozzá.
2020. júl. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es, úgy érzem, nem igazán esett le, hogy ironikus voltam. :D De örülök, hogy így magadra vetted a dolgot. Xd
2020. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!