Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beijedtem és nem mentem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beijedtem és nem mentem el a randira, de már bánom. Azóta hűvös velem. Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Ő persze várt, de én hülye meg úgy tettem, mintha elfelejtettem volna. Azóta igen hűvös velem, pedig még mindig tetszik. Mit tegyek?


Ja és én vagyok a pasi...


2020. júl. 14. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Kérd meg az anyukádat, hogy beszéljen vele!
2020. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
próbáld újra, ha már férfi vagy
2020. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon ciki ez nekem, alapból bizalmi problémái vannak a lánynak, nehezen nyit mások felé, úgy érzem elcsesztem. 😖😖
2020. júl. 14. 16:21
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt tényleg elcseszted. Kérj tőle bocsánatot és a jövőben kíméld meg magadtól szerencsétlent.
2020. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Te nem vagy férfi, sem pasi, sem semmi.


Ne is menj a közelébe! Majd megdugja egy FÉRFI.

2020. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, de buta vagy...

Mondanám, hogy ajánlj másik időpontot és engeszteld ki, de gyanítom, hogy megint faképnél hagynád.

Hagyd inkább szegényt..

2020. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
1! Válaszodat egy picit (egy betüvel) átirtam, elnézést a plágiumért, szerintem azért igy jobb: Kérd meg az anyukádat, hogy beszéljen veleD!
2020. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki hogy beijedtél. Szerinted ő bizalmi problémákkal küzdve egy 10-es skálán mennyire lehetett beijedve és mégis elment a randira.


Ha tetszik és fontos neked akkor ne hagyd cserben és legyél vele őszinte.


Ennyi!

2020. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora lúzer vagy!Ezt írd le neki is amit itt...
2020. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha bizalmatlan is lennék csajként, belőlem biztos nem csinálnál bolondot még egyszer. Én is bocsánatot kérnék, ha ad még egy esélyt, akkor örülj, de én tuti nem adnék. Ha valaki már most ilyen töketlen mi lesz később...nálam egy ilyenért véglegesen elástad volna magad kérdező. Nem haragudtam volna meg, de többet biztos nem állnék szóba veled, mert úgy érezném, palira vettél. Előtte kellett volna szólni, hogy időt kérsz.
2020. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!