Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Szerintetek gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek gáz, hogy olyan típusú lány vagyok, aki kissé hűvös és rideg kívülről, de ha már bízik valakiben akkor bájos és közvetlen? Szerintetek nagyon nehezen fogok így párt találni? Ez nagyon taszító típusú nőre vall?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Már miért lenne gáz?

Legalább más pasik nem akarnak elcsábítani!

2013. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem.. Szerintem nem gáz..

Biztos fogsz találni párt!!

2013. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj ez,van pár ilyen leányzó. Attól függ mennyi idő amíg kialakul a bizalom. Ha a pasi látja,hogy apránként nyitsz felé akkor kitart melletted,de ha hosszú távon csak a hűvös oldalad tapasztalja akkor nem biztos,hogy sok értelmet fog látni a dologban és lelép.
2013. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy ha valaki ezek ellenére is kitart addig, amíg meg nem bízol benne és a lágyabb énedet mutatod neki, akkor az komolyan fogja gondolni a veled való kapcsolatát; és igen, szerintem elég nehéz lesz így párt találni, mert azért a legtöbben nem kedvelik az ilyen embereket és nem is mernek közeledni feléjük.
2013. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hisz ez Te magad vagy, a jellemed része. Ha valaki szán rád türelmet, hogy megismerjen, talán annál jobban fog becsülni. 20/r
2013. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sok ilyen ember van. Tény, hogy nehezebb dolgod lesz, de ha találsz olyat, akinek meg tudsz nyílni, az tényleg szeretni fog. A lényeg, hogy ne félj esélyt adni.
2013. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a valóságban előnytelen, meg az önbizalomhiányosabb pasikat így alapból kiszűröd.
2013. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

te élsz?! :o téged kerestelek! :D

am nem gáz :) ilyen vagy és kész ;) nem vagy igy taszitó! :) söt lehet valakinek tetszik is :) (nem céloztam magamra :P)

2013. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
Bocsi, hogy lányként válaszolok. Én is ilyen vagyok, mint te, eddig azt tapasztaltam, hogy iszonyúan kevés van azokból a srácokból, akik képesek türelmesen várni, míg megnyílsz nekik. A többségük inkább keres egy közvetlenebb csajt, és a sok csalódás miatt csak egyre nehezebb lesz bízni másokban. Amit tehetsz, hogy nem adod fel és elhiszed, hogy valakinek így is fogsz kelleni és kitartó lesz. :)
2013. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem nehezen fogsz. Én is ilyen vagyok. És engem amolyan "nagyképű, mindenkit lenéz...önbizalommal teli lány"-nak látnak (Többen is mondták). Pedig csak annyi a bűnöm, hogy nagyon nehezen nyitok mások felé, semmi önbizalmam nincs. Szóval megértelek, de próbálj egy picit változni. Nem kell mindenkivel jóba lenned, de néha mosolyogj, viccelődj a többiekkel.
2013. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!