Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír rám valaki, ha utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám valaki, ha utána nem válaszol?

Figyelt kérdés
Randiztam párszor egy fiúval, azóta rám szokott írni 1-2 naponta, visszaírok, utána viszont nem válaszol csak nagyon sokára, kb. fél-1 nap után, pedig látom, hogy fent van kb. folyton. Akkor minek ír, ha nem szeretne beszélgetni?
2020. júl. 14. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Válogat, keresgél, és nem a leggerincesebb módon. :(

Hagyd a bánatba.

2020. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Mármint hol van fent? a facebookon? Nekem is mindig azt jelzi, hogy állandóan fent vagyok, holott a közelében sem vagyok. Az még a jobbik eset, ha 1 napon belül válaszol. Én 2-3 nap után szoktam visszaírni.
2020. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Komolytalan , vagy csak nagyon elfoglalt, az se mindegy mennyi idősek vagytok.
2020. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt jelzi, pedig napokig rá sem nézek. Viszont, ha fontos számomra valaki, akkor figyelem, hogy mit ír, és amint tudok, válaszolok.
2020. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Te is szoktál beszélgetést kezdeményezni, vagy csak ő? Ha valakire csak én írkálnék rá, egy idő után nekem is elmenne a kedvem tőle és nyögvenyelősen válaszolnék vagy egyáltalán nem.
2020. júl. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Te se válaszolsz a feléd irányzott kérdésekre, akkor mit vársz a másiktól???

Hol nem ír? Facebook, társkereső? Hol??

2020. júl. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok csaj van a képben.
2020. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tessék, nem válaszol maga a kérdező sem. Így azért elég nevetséges a kérdés és a felháborodása.
2020. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégis ki mondta, hogy én nem válaszolok? Válaszolok kb. egyből, miután látom, hogy írt, kérdezek is tőle, ennek ellenére már reggel óta semmi. Lehet, hogy most is éppen másik lánnyal találkozik.
2020. júl. 15. 18:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és igen, a facebookon van fent, ott nem válaszol. Én is szoktam beszélgetést kezdeményezni, az is sok idő, mire arra választ kapok.
2020. júl. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!