Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mitől lehet, hogy a közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy a közepes külsejű férfiak sikeresebbek a nőknél, ha magabiztosak, mint az önbizalomhiányos szép fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

környezetemben azt veszem észre az utóbbi időben, hogy a baráti társaságomból sokkal sikeresebbek a közepeshez közelebb álló barátaim, mint akik közelebb vannak adoniszhoz. Amit észrevettem a közepes haverok magabiztosabbak, és kissé el vannak szállva maguktól. Míg akik nagyon sportosak, rengeteget adnak magukra, félénknek látom őket kissé, és társaságban is nehezebben oldódnak fel, mint a közepes külsejű ismerőseim.

A nők érdekes módon mindig a közepes külsejű ismerőseim társaságát keresik, és a szép fiúk ha odamennek, élből elküldik őket a van barátom, stb. szokásos szöveggel.

Valóban nektek érettebb ( 25-40 éves korosztály ) vonzóbb lenne egy átlagosabb külsejű, de nagyon magabiztos, laza és humoros férfi, mint egy egy kissé félénkebb szépfiú?


26/F



2020. júl. 15. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Na vajon.. talán azért, mert az önbizalomhiány egy zsigeről taszító tulajdonság, ami ráadásul minden kapcsolatra negatív hatással van?
2020. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát az önbizalom miatt. Ha valakinek van önbizalma, azt kifelé is sugározza így vonzóbbnak látszanak.
2020. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ami érdekes, az adonisz külsejű ismerősök meg se szólalnak szinte csak odaállnak a kiszemelt hölgy elé, bemutatkoznak és már élből repülnek.
2020. júl. 15. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem a külsejétől oldódok fel és érzem magam jól mellette elsősorban. Egy görcs nyomorékkal nem lehet mit kezdeni, akár szép, akár csúnya. Megdugni sem tud rendesen
2020. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

kissé nyers a válaszod, de a lényeg benne van végülis. Ha kérdezhetem mennyi idős vagy?

2020. júl. 15. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
26
2020. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 15. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, a kisugárzás, hogy mit gondolsz magadról nagyon sokat számít. Nekem pl. nem kéne egy nyámnyila alak. Mit csináljak vele? Tegyem ki a kirakatba? Meg aztán a humort is szeretjük mi nők, ha meg 2 szót nem tud szólni az illető és árad belőle a nyomor persze, hogy nem kell senkinek az "Adonisz".
2020. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azt mondanám,hogy talán a férfiaknak a személyét kell felépiteni.Persze fontos a kulső meg az igényesség önmaguknkra nézve,de ami igazán fontos az a személyunk.A fiúból férfit kell faragni.Valakinek segit az apja,valakinek meg a sok pofon segit az eletbe.Aki megtorik a pofonoktől az elbukik.Aki feall és épitkezik az élet adta pofobokból,az el is ér valamit.A nőknek férfi kell aki mellet boztonsagban vannak.Persze a kis lanyoknak jok a divat fiucskák is.De a kislanyok nemszamitanak,nincs meg kiforrott szemelyiseguk.29F
2020. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk azt is tisztázhatnánk, hogy szerinted ki az adonisz?

Mert volt aki neten előadta magát nekem, hogy ő ilyen jól néz ki, meg olyan jól néz ki, de egyáltalán nem volt a jó pasi kategória. Sokan, akiknek férfi szemmel kidolgozott teste van, az én szemememben ugyanolyan mű, mint azok a nők, akik ki se látszanak a vakolat alól. Egy igazán jó pasi genetikailag jó pasi, nem kell konditeremben és fehérjeporok szedésével töltenie a fél életét, ahogy a legszebb nőknek sem igazán van szükségük kozmetikusra.

Másrészt találkoztam olyan férfivel, aki tényleg nagyon jól nézett ki, 10/10-es külső, de még csak egy tacskó volt, nem túl nagy önbizalommal és ha nem lett volna átlagon felüli intelligenciája, halálosan unatkoztam volna mellette. De iszonyat jól vágott az agya és le tudott nyűgözni egy-egy gondolatmenettel, nagyon jó volt vele beszélgetni, de mégis hiányzott belőle az a kisugárzás, ami után bomlanak a nők. Valószínű tényleg az volt a gond, hogy nem volt elég önbizalma.

2020. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!