Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pasikkal tudnék összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasikkal tudnék összejönni, ha az alakom nagyon jó, arcra viszont inkább közepes vagyok?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem közepes, sokak szerint szép vagyok.

2018. jan. 15. 08:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Esetleg képet tudsz mutatni?
2018. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
a rondáktól a hűdedögösekig bárkivel
2018. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 A hűdedögösek inkább csak szexre mennek. Ez azért lehet, mert nem tökéletes az arcom?
2018. jan. 15. 08:24
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Velem :)
2018. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha sokak szerint szép vagy, akkor feltehetően a férfiak nagy része is szépnek fog tartani. Akkor viszont 10/ 8-9- es simán összejöhet.
2018. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl jo lenne. Magas mackos vagyok.
2018. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Bármilyennel. Az összkép a fontos, a kisugárzás.
2018. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Vonaton akaratlanul is hallottam két (kb. 26-28 év körüli) pasi párbeszédét.

Azt mondja az egyik:

"Találkoztam egy csajjal, a teste nagyon jó, de az arca ronda, és még hülye is. Szerinted megdugjam?"

A másik bíztatta, hogy igen.


Kérdező, tudom, ezzel nem sokra mentél, de kb. ilyenek. Az arc pedig pont nem érdekli őket, ha szuper az alakod. Másrészt van az a smink, ami széppé tesz.

Harmadrészt, nem lennék mai fiatal lány, gyönyörű arccal és 3-4 kiló plusszal, mert az a mai pasiknak már bálna.

(Átéltem a lányommal, anorexiával mentették az életét két hétig az ökör média és ökör közfelfogás miatt, hogy egy 18 éves lány akkor szexi, ha kb. olyan a teste, mint egy 11 éve kamaszfiúnak).

2018. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Nekem nem ronda az arcom és hülye sem vagyok, egyetemen tanulok, értelmes lánynak tartanak. Szóval tényleg nem értem ezt a dolgot😀Mármint, ha kancsal lennék, vagy full aknés, elállnának a füleim, meg kapafogaim lennének, vagy ilyesmi, akkor azt mondom, hogy tuti az arcommal van baj. De semmi ilyesmi.
2018. jan. 15. 08:55
 10/25 anonim ***** válasza:
Velem simán, szóval további értelmes egyetemistáknál jó esélyeid vannak. Nem vagyok egy Brad Pitt de Matolcsy se. Szerintem olyanokkal hozott össze a sors, akik nem akartak komolyat, vagy a személyiségedben van valami ami kevésbé vonzó kapcsolatra.
2018. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!