Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már olyan 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan 30as pasikkal, akiknek lövése se volt mit vagy kit akarnak?

Figyelt kérdés
Volt most egy randim.A srác végig arról beszélt, hogy mennyit bulizik a haverokkal, milyen helyekre, bulikba szeret járni. Az ilyenek alkeszok is nem? Mondom neki, érdekes volt a profil képed tinderen. Azt mondja, jah ott már sok 1 eurós piát megittunk a haverokkal :o Ez még nem nőtt fel, ugye jól gondolom?

2020. júl. 17. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem mi a probléma, hisz egy főnyeremény a srác.
2020. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Jól néz ki, nem? Hát nem ez a lényeg?
2020. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mostanában sok ilyenről szerzek tudomást. Nem csak alkeszok, befigyel még ott a drog is. Amúgy diplomás, dolgozó egyedek, nem lecsúszott alakok. Csak munkaidőn kívül ilyen tiniszinten élnek.
2020. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is diplomás jó állásban. De nem tudom ennek mi értelme. Egy ilyen mellett nincs jövő
2020. júl. 17. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem is akarnak ezek jövőt szerintem. 10 év múlva is pont ezt szeretnék csinálni. Illetve én tudok olyanokról, akik 38-39 éves létükre, család mellett ugyan, de ezt csinálják, a feleségük, élettársuk pedig teljesen kivan már ettől. Szintén nem züllött figurák.
2020. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Amelyik pasira pedig lehet jövőt építeni, az uncsi, nem igaz?:D
2020. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz a tinderen?

Egyébként a legtöbb ilyen

2020. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de most azért mert néha elmész a haverkkkal inni, havonta 1x az miért gyerekes/tinis 30 evesen? Vagy akár 40?
2020. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez olyan nonek valo aki csak a diplomat nezi
2020. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!