Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Kb 3hete ismerkedek egy lánnyal, eddig párszor találkoztunk nem rég itt is aludt, le is feküdtünk. Nekem pár hónapja lett vége egy kapcsolatomnak de ma ahogy felkeltem rájöttem, hogy nincs egy ideig szükségem senkire. Magammal szeretnék most foglalkozni, de már látom eléggé beleélte magát. Hogy tudnám szépen elmondani, hogy nem fog működni, hogy annyira ne sérüljön?

22/F



2020. júl. 18. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó genyó vagy, hogy erre csak a szex után "jöttél rá", most azt fogja hinni, hogy csak kihasználtad.
2020. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp hangsúlyozd ki, hogy neki ehhez a döntésedhez nincs köze, nem amiatt döntöttél úgy, ahogy, mert ő nem elég jó neked. Ezzel talán valamennyire enyhítheted a fájdalmát.

Illetve ha nem akarsz olyan fiúnak tűnni a szemében, akinek csak szexre kell a lány, aztán eldobja magától, akkor magyarázd el neki a döntésedet. 3 hét még nem sok idő, a lány is túl fogja élni, és ki tudja, hogy később újra összehoz- e titeket az élet:)

Sok sikert, és csak finoman!

2020. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És még annyi, hogy a helyedben azért még gondolodnék ezen, nem sietném el, meg ne bánd később!
2020. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első a kommentet, de elmondtam neki tisztán nem vagyok biztos magamban és ő erőltette a szexet ennek ellenére. És nem egyből szex után jöttem rá hanem még találkoztunk utána akkor pedig vissza utasítottam.
2020. júl. 18. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy. Miért nem lepődök meg ,hogy ezt is egy rohadék férfi teszi. Bezzeg megfektetni megtudtad de ,hogy megmond neki az már nem megy.... remélem visszakapod. Szánalom
2020. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő erőltette persze,de neked se kellett könyörögni hogy megdugd ... gusztustalan ,aljadék
2020. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, 6-os, azért térjetek már magatokhoz. Mit kellene tennie 3 hét után, eljegyezni a lányt?

Itt a gyakorin orrba-szájba arra bíztatnak mindenkit, hogy dugjon már az első randin. Amikor meg így jár egy lány, akkor a pasi a rohadék? (Mondom ezt úgy, hogy nyilván nem is első randin volt.) Szerintetek első dugásra már vinni kellene a lánykérő gyűrűt?

2020. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. De ezt nyílvan tudta előre is,hogy csak b.ni akar. Erre ráfogja a lányra ,hogy ő erőltette legalja
2020. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!