Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudtam az iskolai végzettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam az iskolai végzettségemet illetően, szerintetek el kellene mondjam az igazat?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy jól szituált nővel. 28 éves vagyok, azt mondtam neki, hogy van 2 diplomám, igazából még érettségim sincs, mert szakács szakmám van.


Együtt vagyunk 1 hónapja. Igazából nem sokat beszéltünk azóta a munkáról. Ő úgy tudja, hogy egy könyvvizsgáló cégnél vagyok manager, de valójában egy menü-ételkiszállító helyen vagyok kifőzdés.


Hosszútávon nem hiszem, hogy működne a kapcsolat, ha már az elején nem igaz alapokra épült, ti bevallanátok, vagy élnétek az életet? Végül is egyszer élünk, nem tudom a jövőn érdemes-e filózni. A keresetem egész jó, de a manager szintjével természetesen nem egyenlő.



2020. máj. 6. 13:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%

Nincs vele gond. Ha egy nő csinál ilyet azt azért teszi mert meg akart szerezni és rendben van.

De mivel te férfi vagy, ezért egy hazug utolsó mindenpasiugyanolyan vagy :D

2020. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hátö... LOL
2020. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell ez a szánalmas közjáték?
2020. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az most fogalmazódott meg bennem egyébként, hogy mi van ha ő meg a Mekiben dolgozna, jó vicc lenne.
2020. máj. 6. 14:14
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez biztos nem kamu? Nem tudom elképzelni, hogy ilyen létezzen.
2020. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha bevette hogy könyvvizsgáló cégnél vagy manager... akkor csajnak se lehet sok exe.
2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ez egy teljesen valós dolog, egyelőre működik.


Nem tudom mit hökkentetek meg ezen, szerintetek az emberek többsége mennyi mindent hallgat el mielőtt összejönnek? A legtöbb dologra nem pár hónap után kerül fény, hanem az együttéléskor.

2020. máj. 6. 14:17
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ez sokáig tartani. hamarabb ki fog derülni, mint gondolod.
2020. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy "Végül is egyszer élünk, nem tudom a jövőn érdemes-e filózni", de te nem akarsz megállapodni és családot alapítani? Nem akarsz egy jól működő, hosszútávú, komoly párkapcsolatot?

Ha ilyeneket szeretnék, akkor eleve nem kellett volna hazudnod, egy ilyen hazugságra nem lehet ilyen életet építeni.

Ha csak egy nő kell, hogy legyen kivel tengetni az időt, akkor meg "elfogadható" a kamud a te részedről, mármint akkor meg oly mindegy mit csinálsz...

DE a nővel szemben ez egyáltalán nem korrekt, és csak húzod az idejét.


Őszintén szólva nekem eszembe se jutna hazudni ilyenről, nem hogy még azon filózzak, hogy színt valljak-e vagy sem. Van neked gerinced?

2020. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
99%

Sztem kamu kérdés. Akinek szakmája van az büszke rá és azt hangoztatja, h nincs szükség tanulásra. Nemhogy diplomát kamuzzon magának.

Ha mégis valós a kérdés, akkor remélem linkedin fiokot csináltál magadnak. Minden valamire való manager fent van ott 😊

2020. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!