Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire sértő, ha megírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sértő, ha megírom valakinek, hogy nem túl férfias és nem is jópasi?

Figyelt kérdés
Ez egy átlagos csávó, kölyök képpel. Nem túl férfias, de mivel téli van stexszel, kicsit elvan szállva magától és azt hiszi, hogy a modell csajok őrá várnak. Azt hiszem, felvilágosítom, hogy ehhez szintet kell lépni

2020. júl. 19. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha leakarod a sárga földig alázni magad, akkor hajrá. Egy büszke erős férfi, ezt sosem tenné.
2020. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, neked mi dolgod van ezzel az illetővel, kérdező?
2020. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy mit gondol rólam, nem érdekel. Szimplán szeretném megsérteni. Konkrétan megakart venni a szórakozóhelyen amúgy. Azt hittem behúzok neki egyet.
2020. júl. 19. 00:16
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem utólag már hagyd a francba, kérdező. És ne vedd magadra. Tudom, hogy egy ilyen ajánlat mekkora arculcsapás az embernek, de ez abszolút nem rólad szólt, hanem őróla. Hidd el, aki ilyen utolsó alak, mint ez a pasi, az az élettől előbb-utóbb megkapja a magáét kamatostul.
2020. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Eléggé sértő, épp ezért tamogatom az öletet.

Az ilyen palik ok nélkül elvannak szálva maguktól, megérsemlik néha hogy valaki kicsit megalázza őket

2020. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
De lol, úgy besértődtél, hogy csak azért megkerested neten, hogy ezt ráírhasd? :D Rád is lehetne sértő dolgokat mondani úgy érzem :D
2020. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, ismerőseim közt fent van egy promo kampány miatt
2020. júl. 19. 01:30
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem akkor vágd a képébe, ha legközelebb próbálkozik. Ha tényleg ilyen öntelt pötsfej,akkor nem kár.
2020. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Barmilyen szart okadsz ki a szadon, az rad hullik vissza. Egy pitianer nimand vagy.
2020. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Le se fütyülném. Kerüld el, aztán kész. Sz@rba nem nyúlunk.
2020. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!