Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mitöl férfias egy csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mitöl férfias egy csávó?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Számomra a férfiasság nem a külsőről szól.

Határozottság, pozitív kisugárzás, humor, tisztelet, egyenesség... ha ezek megvannak egy pasiban, lehet 25 vagy 50 éves, férfiasnak fogom találni.

2019. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy egyenlő félként néz rám, tisztában van az erősségeivel és a gyengeségeivel. Hogy elvállal feladatokat és állja a szavát. Attól, hogy mer gyenge és esendő lenni mellettem, mert tudja, ez egy kicsit sem csökkenti őt, mint ember. Attól hogy az értékrendjében első helyeken áll a becsületesség, a fejlődésre való igény, az őszinteség, határozottság. Képes belátni a hibáit és tanulni belőlük. Van empátiája és nem fél kimutatni az érzelmeit ha szomorú, ha aggódik, ha fél.

Ez csak pár pont az én véleményem szerint

2019. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem külsőség.Számomra az igazi férfi gyengéd,kedves és udvarias.Ha valami problémája van nyugodt hangon megbeszéli velem.Ha össze vagyok zuhanva keményen felrángat a padlóról,mint ahogy a barátok szokták.Ezenkívűl soha nem döf hátba (megcsalás,nem vállal fel stb.).
2019. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Magas
2019. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Jó nektek lányok, hogy titeket egyáltalán nem érdekel egy férfi külseje.
2019. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Azért az ördögnél legyen szebb egy fokkal. Legyen megkapó. Mármint nekem. Ha a személyisége elvarázsol igazából már nyert ügye van. Voltam csúnya pasival, jóképűvel is.
2019. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, a kérdés az volt, hogy mitől férfias egy csávó, és nem az, hogy milyen a férfias külső.

A férfiasság nem mindenkinél a külsőségekről szól.

2019. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
7-es. Ne legyünk már ennyire álszentek. A férfiasság és a külső valahol kéz a kézben jár. Én férfiként kijelentem, hogy ha egy nő a legtökéletesebb személyiséggel rendelkezik, de külsőleg nem fog meg, abból nem lesz párkapcsolat. Ja, már van feleségem, így a téma már idejét múlta nálam. :)
2019. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart. Szokták mondani. Külsőleg pedig legyen normál testalkatú, jó felépítésű, de nem az a túlságosan kigyúrt. Legyen jó ízlése, jó ruhái. Nos, ez fogja meg a nőket először. Utána jöhetnek a belső tulajdonságok.
2019. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem minden a külső, de benne van. Magam is sportos alkat vagyok, én nem találnék férfiasnak valakit, akinek pl. vékonyabb a lába mint nekem, hogy néz már ki egy ilyen pálcika lábú, bordája kilóg fiúcska. Nekem jgenis tetszik, hamár a külső is azt sugározza, hogy ő egy erős férfi, aki meg tudna védeni. Lehet, hogy maradi vagyok meg nem elég feminista, de nekem ez igenis fontos, a magasság nem annyira, mert én nagyon alacsony vagyok. A kisugárzás tényleg felül tudja múlni a külsőt, de azért én úgy gondolom, hogy egy izmos (nem kigyúrt állatokról beszélek), a testével elégedett férfi magabiztosabb is tud lenni ezáltal. Meg valahogy én az idősebb férfiakban (már hozzám képest, pl. 35+) jobban látom a férfiasságot, ez gyanítom, hogy a tapasztalat miatt van. Legyen szó ismrkedésről, bókról, udvariasságról
2019. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!