Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Őszintén! Egy kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Őszintén! Egy kigyúrt pasi miért vonzó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gkmTfxAoXv8

Az ehhez hasonló videók hemzsegnek a yt-on, de a mai napig nem tudom megérteni, hogy a nőknek miért vonzó az ilyen hülye gyurma alkat. Én 170 vagyok és ezerszer inkább lennék 190 magas, miközben nem bánnám, hogy továbbra is 17-18-as lenne a BMI indexem, mintsem ilyen nevetséges gyurma alkatom legyen. Férfi szemmel is sokkal jobb egy ilyen szálkás test: [link]

De ha ennyire aduász - azt majd megírjátok miért - akkor elkezdek én is kondizni orrba szájba 170 centisen. Szerintetek előrébb lennék?



2018. máj. 10. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az az aduász, aki nem a csajokért kondizik, hanem mert ezt akarja csinálni, és örömmel csinálja. Hogy előrébb lennél-e nem lehet tudni, mert nem magadról küldtél képet. Ha olyan a tested minta kettes képen, nem gond, de ha csak a soványságtól van kockás hasad, lehet jót tenne egy kis edzés. Amúgy meg ahogy érzed.
2018. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk az,hogy férfiasnak tartják plusz benedvesednek tőle.


Mi őszintén mit szeretünk a hosszú dús hajú csinos nőiesen sportos nőkben akik miniszoknyát hordanak?


Na ez ugyanez.



Frusztráltságod helyett inkább menj le edzeni és meglátod több nőt kaphatsz meg sokkal,és minőségieket.


Kevesebbet kell beszélgetni,ennyi a titok.

2018. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye vágod, hogy az első videóban nem gyurma alkatok vannak és ez a fitness kategória testépítésben? És pont ugyanúgy szálkás, mint Calvin Harris a képen, csak több izommal.
2018. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy részt jól néz ki mert férfias, ez a mai szépségideál. Másrészt értékesebbnek tartják mert ennyit már el tudott érni az életben hogy kigyúrta magát.
2018. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi értelme van az ilyen kérdéseknek? Mintha azt kérdeznéd, hogy miért kék az ég? Van rá tudományos magyarázat, hogy miért kék. És egyébként se kék, csak az ember látja annak. A kutya számára pl szürke.
2018. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem gondolkoztam el, mit miért tartok vonzónak, szépnek, finomnak, viccesnek, egyszerűen elfogadtam, hogy ez vagyok.
2018. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Pont azért amiért egy nőn vonzó ha feszes kerek feneke van, lapos hasa és nagy melle.

Mert az esztétikus nem túlzó izomzat jól néz ki.

De az ilyen pózereket nem bírom. Én sem azért járok edzeni nőként hogy pózoljak a kondiba.

2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a második férfi példa tetszik. Szóval szerintem ez emberfüggő. 18/L
2018. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!