Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég nehéz a helyzet. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nehéz a helyzet. Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nagyon bizonytalan vagyok. Annó beszéltem vele rengeteget instán. Akkor ha jól emlékszem volt barátja. Most egy ideje nincsen. 4500 követője van instán. Nagyon normális szépen beszél. Múltkor épp a önkormányzati ablakban dolgozik ilyen segítő. Ő 19 lehet vagy 20. Én meg 19. El szeretném egy fagyira hívni + egy kis séta. Az odamenéstől nem félek. Viszont ha dolgozik nem szeretném zavarni hogy ott kérdezni. Próbáltam a megvárással is. Fél órát vártam nem jött ki a munkahelyéről. Instán meg kb 1 hete nem látta az üzimet. Szóval így elég necces a szitú.
2020. júl. 19. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem írt vissza, akkor nem szeretne veled beszélgetni :/
2020. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem latta? Nem nezi meg. Ez egyertelmu.
2020. júl. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szekér már elment. Nem erdekled ha egy hete meg se nezte mit irtal neki.
2020. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szabin van és elutazott
2020. júl. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy meghalt.
2020. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!