Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejárogattam egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejárogattam egy fiúval, viszont most van egy komolynak kinéző dolog. De a "szexpartnerem" kiakadt, mert hogy szerinte járunk? bővebben

Figyelt kérdés

Randiztunk 3x a fiúval, nem beszéltünk meg semmit, lefeküdtünk egymással, majd még néhányszor. Közben nem jártunk el randizni, max 3-4 naponta rámírt hogy mizu, de semmi nagy beszélgetés nem volt, meg hetente kb 1x szexeltünk. Soha nem jártunk randizni, kézen fogva, nem csókolózgattunk csak úgy, nem volt semmi mély beszélgetés, nem volt kimondva semmi.

Most megtetszett egy fiú és elmentem vele randizni. Megmondtam a "szexpartneremnek" hogy mi a helyzet, erre ő kiakadt, mert hogy azt hitte alakul köztünk valami és szerinte ez már járásnak minősül.

Nekem a járás nem azt jelenti, hogy csak a lakásán találkozunk, szexelünk és jöhetek haza. De ki van akadva. Jogosan?



2020. júl. 19. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért a szexpartnered nem tetszik?
2020. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát , ez végülis valahol mindkettőtöknek a hibája, hogy nem tisztáztátok le előre; hogy ki hogy gondolja, szeretnétek-e többet egymástól. Tehát, ha te nem tájékoztattad előre; hogy te nem gondolnál most komoly kapcsolatot; tehát amikor még az ismerkedési fázisban voltatok; akkor nyilván, ő félreérthette, hogy te is többet szeretnél; ő meg már lehet, hogy beleélte magát. Viszont senki nem birtokolhat senkit; ha tehát te beleszerelmesedtél valakibe, akkor menjél. De szóval te meg ha hitegetted végülis; nem feltétlenül így konkrétan , de ő meg azt hihette; úgy értelmezhette, ami köztetek van, hogy az járás; akkor joggal van felháborodva, megsértődve, hüledezve, kiakadva.
2020. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, ez mindkettőnk hibája hogy nem tisztáztuk. Csak nem értem abból, hogy heti 2x írt hogy mizu, meg 1x lefeküdtünk hogy gondolta hogy ez kapcsolat?

Jól néz ki ő is, de nagy nőcsábász hírében áll a kisvárosban, szóval ezért sem gondoltam én hogy ez lehet kapcsolat.

2020. júl. 19. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, lehet esetlegesen trófeagyűjtő, hogy miután megunt, eldob; de szóval mindenesetre legközelebb ha ismerkedni kezdesz valakivel, tisztázd le vele mindenképpen. Hogy te nem akarsz többet, hanem te most nem gondolkodsz hosszútávban; tehát nem keresel éppen komoly, konkrét, hosszútávú párkapcsolatot. --Ezek talán tehát ilyen elegáns, vagy olyasmi megfogalmazások; amivel a tudtára adod szépen, hogy nem komolyak a szándékaid; nem keres társat mostanság.
2020. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*2. és 4. vagyok még; sőt; és mi lett volna, ha veled pl pont komolyan gondolta volna; tehát akkoris megérdemel egy magyarázatot; de már előre; nem utólag; tehát még akár az is benne lehetett volna a pakliban, hogy ha nőcsábász vagy , ha nem; lehet, hogy te lehettél volna az első, akinél komolyan gondolja/ komolyan gondolta volna, hogy járjatok. Ezeket pl nem tudhatod; hogy mennyire eltökélt, menynire elkötelezettek a szándékai, tehát folyamatosan fejlődik az ember; tehát lehet, hogy pl egy idő után elér oda hogy képes lesz az elköteleződésre; tehát egy magyarázatot akkor is megérdemelt volna már előre; hogyha már ismerkedtek. (még most ennyi jutott eszembe. )
2020. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*hogy ha nőcsábász vagy ---ide nem kell a "vagy", ezt itt elírtam .
2020. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező, igy jart a pasi,megha nem is volt megbeszelve ha téged ennyire semmibe vett akkor most viselje el azt h ez ennyi volt. Ne sajnald ezt pasit.

Hidd el ha ő talalt volna valakit akkor teged már rég elfeljtett volna. Csak a cerkajat sajnalja.

Mondd meg neki h ha komolyat akar akkor jo sokat kell magan fejleszteni h egy nővel törődni kell lelkileg is mire összejön vele.

2020. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Fú basszus,nekem ilyen szerencsém sosem lesz, egyébként ha lennének érzéseim én biztosan el mondtam volna mindent mert hosszú távú dologból kb mindig az van hogy jön a harmadik fél aztán kezdődik a gond.
2020. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Elég beteges, hogy olyannal fekszel le, adod oda neki azt az intimitást, amit idegennek normál esetben nem ad az ember, akit nem szeretsz. Mintha egy darab bioszexbábu lenne. Fogalmam sincs hogy süllyedhet le ennyire egy ember.
2020. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gondolta úgy. Persze, kiakadt, mert oda a fix szexpartnere (az egyik). Azért ferdít, etet, hogy ne szűnjön meg a szex köztetek.
2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!