Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek tényleg nagyon finom jeleket, amivel a tudtára i tényleg nagyon finom jeleket, amivel a tudtára adhatom a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nagyon jó barátok vagyunk régóta és belészerettem. Valószínű ő is szeret engem de nagyon finom jeleket szeretnék adni neki amit csak akkor ért ha viszont érez. Lehet durva is de az ellenállhatatlan legyen. :D Köszi előre is.
2010. aug. 3. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Szia Kitti, megtanultam fogalmazni és helyesen írni;););)"
2010. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vakarászd előtte a tököd.
2010. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha üdvözlöd öleld meg, vagy ha egymás mellett ültök simogasd meg a kezét, vagy a hátát. vegyél neki virágot,hátha leesik neki:)
2010. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
finom jelek? vegyél neki eyg tortát
2010. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle:

(lehetőleg ne legyen otthon senki:P)

Nincs kedved átjönni hozzám? Megnézhetnénk egy filmet..mondjuk egy romantikusat:D A legtöbb lány szereti a romantikus filmeket nem?

Ő válaszol és akkor erre Te:

Na akkor jó helyen jársz;)

Aztán a film közben átölelheted stb.. a többi majd jön:D

Remélem tudtam segíteni! :D

2010. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért pont Kitti? :DD

Amúgy szerintem 15:44 és 19:12 jókat mondott... :D Valami ilyesmivel próbálkozz te is. :)

2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolóknak.
2010. aug. 4. 07:16
 8/11 A kérdező kommentje:
És egyébként nem kell kötözködni mert azért van rosszul megfogalmazva mert a rendszer kifogásolja kérdést mniden igeidőben, szórendben módban...
2010. aug. 4. 07:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha egymás mellett ültök, észrevétlenül érintsd meg a kezét. Pl. csinálsz valamit a kezeddel, és amikor visszateszed az övé mellé, egy nagyon kicsit érjen hozzá. Úgy, mintha véletlen lenne, de ne húzd el. Ha ő sem húzza el, várj valamennyit, majd szép lassan, finoman nyomd a kezed az övéhez. Ha ettől sem húzódik el, szinte biztos, hogy bejössz neki. (vagy elzsibbadtak az ujjai, és nem érez semmit :)) Fokozatosan vedd a kezedbe a kezét, a többi meg már nem nehéz. :)

Nálam tuti bejönne. (19 L)

2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi neked is ez lesz a nyerő! =) És a többieknek is köszi akik jó szándékúak voltak. A többi nyelvész és egyéb értelmiségi meg tartsa legközelebb magában az információ özönt.
2010. aug. 4. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!