Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy megbántad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántad, ha elküldtél valakit az ismerkedés során és később rájöttél, hogy hiba volt, mert valami értékes embert löktél el magadtól?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt ezután? Elsősorban férfiakat kérdezem, de válaszolhat bárki

2020. júl. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az életemben mindig ez volt/van, és szerintem lesz a jövőben is. Én vagyok az egész hibaforrás, mert nem vagyok egészséges, így inkább elengedek mindenkit, aki közeledni is szeretne, mert nem szeretném, hogy valaki átkozza a napot, hogy megismer...
2020. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mert mindig csak olyan valakinek mondtam nemet aki nem vonzott semennyire sem.
2020. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én tetszettek a srácnak, Ő is kezdeményezett, csak ő nem akart semmi komolyat, én meg csak azt. Elég más életperiódusban találkoztunk. Nála a haverokkal való lógás és buli az első. Nálam már nem.
2020. júl. 26. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
1x volt ilyen. Semmi nem történt, elküldtem, nem beszéltünk többet.
2020. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!