Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztunk néhányszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk néhányszor a fiúval, ő többet akart volna, de én még akkor nem álltam készen, és abba is maradt az ismerkedés. De most megváltozott, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

5 randink volt, elég jól alakult, de nemrég jöttem ki egy kapcsolatból és nem akartam rögtön beleugrani egy másikba felelőtlenül. Kicsit le kellett tisztáznom magamban, és lezárni a régit.

Most úgy érzem adnék ennek egy esélyt, nézzük meg mi lesz belőle. Hogy keressem fel és mondjam ezt meg neki? Lehet már letett rólam.

25N


2020. júl. 26. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, mi a probléma. Megírod neki, amit most nekünk.
2020. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Bátorság, vegyél egy nagy levegőt. Amit leírtál nyugodtan megmondhatod neki is.
2020. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Próba - szerencse. Lépj vele kapcsolatba, de arra ügyelj, hogy emiatt a lépésed miatt nehogy a szolgájának tekintsen!

Legfeljebb válaszol, hogy már van párja. Ezzel nem égsz le, legfeljebb csalódsz egyet.

2020. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nincs párja.

De úgy jött le nekem, hogy múltkor megharagudott rám, mikor ezt közöltem. (biztos gondolta hogy akkor minek mentem el vele randizni) vagy nem tudom mi játszódhatott le a fejében. És csak ezért tartok ettől egy kicsit.

2020. júl. 26. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

És ha akkor megharagudott? Lépj vele kapcsolatba és tisztázódik a helyzet.

Ő nem fog közelíteni. Ha akarsz valamit - lépj!

Ffi.

2020. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ló jó a szamár is?😄
2020. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!