Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiányos fiúval mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos fiúval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem nagyon mer lépni.

Találkoztunk, beszélünk, de valahogy nem hiszem, hogy nagyon haladni fog a dolog. Először azt hittem azért, mert nem jövők be neki. Ezt megcáfolták az ismerőseink, aztán egy két üzenetéből én is rájöttem, hogy nem velem van baja, hanem inkább magával, eléggé lebecsüli magát.

Most megállt a dolog. Nem akarok én kezdeményezni, gondoltam majd keres.

Igazából én kíváncsi lennék rá, megszerettem volna jobban ismerni, de ha nem lép úgy nem érzem szükségét, hogy várjak. Hagyjam ezt az embert vagy esetleg én lépjek?



2020. júl. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán a legelső lépést megteheted te, hogy elhívod egy kávéra. Nagy segítség lehet, ha ennyire önbizalomhiányos.

Aztán onnan hátha erőre kap és alakul a dolog.


De ha nagyon visszafogott, akkor nekem személy szerint nem is jönne be, nem túl férfias tulajdonság, nem tudnék felnézni rá.

2020. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztatni és bátorítani kell. Önbizalomhiányosok igénylik a noszogatást. Ha úgy gondolod kezdeményezhetsz te is valamilyen szinten, hogy lássa és érezze a pozitív megerősítést, hátha akkor végre lépni fog.
2020. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Menj oda, és kérdezd meg, hogy az arcára ülhetsz-e!
2020. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Lol....."Most megállt a dolog. Nem akarok én kezdeményezni, gondoltam majd keres."


Hát mivel a kezdeményezésen már túl vagytok, nem is értem az álláspontod. Mutasd ki hogy te kedveled , és szívesen vagy vele. Attól meg fog jönni a bátorsága.

Ne haragudj , nem bántásként de ti nők annyi mindent elvártok a férfitól, aztán mikor a tettek mezejére kéne lépnetek nem csináltok semmit.

2020. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Batoritsad!!!

Utána ő mindent meg fog tenni, ha van kiért küzdeni...

2020. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd. Láthatóan téged nem irritál, hogy önbizalomhiányos. Én is az vagyok, az előző csajom egy kávézóban azt mondta: "mostmár igazán megcsókolhatnál." Utána minden beindult a maga menetrendje szerint.
2020. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

sokszor ezek a legnagyobb fuckboyok

megszokták, hogy kezdeményezni sem kell, mert mennek a kis lelküket pátyolgató lányok letolni a bugyijukat maguktól

2020. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!