Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ilyen jellegű önbizalomhiánnyal?

Figyelt kérdés

Csak akkor áll fent, ha megismerek valakit és tetszem neki.Elkezdem azt érezni, hogy nem elég jó a külsőm. Nem is annak, akinek tetszem, hanem pl,hogy mit fognak szólni az ismerősei. Ekkor elkezdek tartani attól, hogy találkoznom kell a barátaival.

Alapvetően nincsen nagy problémám a külsőmmel, csakis ebben az esetben. Ha szingli vagyok nem rágódom ilyeneken. Azt hittem, már kinőttem ebből, (régóta vagyok egyedül), de nem.

N


2018. júl. 14. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy győztem ezt le hogy leírtam egy papírra, hogy mit szeretek igazán magamon. Naponta többször is átolvastam. Egy idő után működött. Szerintem ha a kiszemeltednek tetszel, akkor kit érdekel, hogy a barátai mit szólnak? Nem nekik kell megfelelned. Szóval csak nyugi. :)
2018. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek abban az első válaszolóval, hogy kit érdekel, hogy mégis mit fognak szólni a barátai/ismerősei? Az a lényeg, hogy az adott srác vonzónak tartson és jól működjön köztetek a kapcsolat vagy ami épp van köztetek.
2018. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!