Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem vesznek eszre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vesznek eszre a fiuk es miert erzem azt hogy csunya vagyok? Miert nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

szerintem a kérdésben benne van a válasz

azért nem tetszel senkinek mert csúnyának érzed magad. vagy lehet hogy tényleg ronda vagy:D

2007. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs is olyan, hogy valaki csúnya. Ez nagyon szubjektív. Akit szeretsz, azt szépnek látod akkor is, ha mások esetleg csúnyának látják. És a "mások" között is lehet olyan, akinek nem egyezik az ízlése az épp divatossal, így neki is tetszik, aki a többségnek nem.


És rengeteget számít, hogy Te mit gondolsz magadról! Ha nem tartod magad szépnek, akkoris biztosan vannak olyan tulajdonságaid, amiket jónak tartasz. Arra legyél büszke! Ismerkedj, beszélgess sokat és őszintén! Hidd el, lesznek, akik szintén értékelni fogják a jó tulajdonságaidat! Vedd észre azokat a fiúkat is, akik hozzád hasonlóan nincsenek megelégedve magukkal! Segíts nekik, hogy ők is észrevegyék a saját értékeiket!

Meg fogod találni a hozzád illő fiút, hidd el, csak ne legyél türelmetlen!

2007. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, azóta egy kicit helyrejöttél - netán már rád is nézett "úgy" egy fiú ? :-)

Egyébként miért gondoltad ezt? Van rajtad valami csúnya seb?

Ha nem, akkor nyugodt lehetsz: MINDEN lány tetszik valakinek. Ha nem így lenne, az anyukád (aki hasonlóan nézett ki fiatalon) bizony fiú nélkül maradt volna...

Azon kívül remélem azt is tudod, hogy a szerelem hihetetlenül meg tud szépíteni fiút és lányt egyaránt!

2008. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm pl. szerintem nagyon-nagyon szép... van aki azt mondta rá, olyan mint egy gorilla. Hát ledöbbentem. Elég szubjektív :)
2010. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!