Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról a lányról, akit mindig pasik vesznek körül, kicsit szereti is magát tenni előttük, de ez minden?

Figyelt kérdés
Ez én lennék.Így érzem jól magam.Imádom, ha körbevesznek a férfiak. De megtartom a 3 lépést. Ettől még nem számítok r..nak?Összejönnétek egy ilyen lánnyal?
2011. aug. 9. 13:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
szűzk*rva.
2011. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre szokták a pasik azt mondani, h szűzk*rva, és ne csodálkozzon, ha megerőszakolják... Bocs... (Én nő vagyok, és ezzel azért nem teljesen értek egyet, de hallottam ilyet pasitól)
2011. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Sikeres, csinos stb. Nem értem miért lenne ettől vki szűzk.rva, nem játszik a pasikkal, csak szereti őket és a társaságukat.
2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

kedves előző, de ha teszi magát előttük, az már kicsit más...


ha nem tennéd magad előttük, akkor azt mondanám, hogy jobban kijössz a pasikkal, és ennyi.


de ha teszed magad előttük, az szerintem kicsit gáz. mért nem adod önmagad?

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Hailey13 ***** válasza:

pfpfpf

semmi baj nincs vele.

egy ideig én is azért nem voltam benne nagyon a társaságban, mert a többiekhez képest talán hűvösebben viselkedtem. gyorsan megunták a fiúk, és levegőnek néztek.

nem arról van szó, hogy miniszoknyában odamegyek terpeszteni. egyszerűen most nyitottabb vagyok, többet mosolygok és nevetek. és sokkal jobb! imádom ha pl vagyunk ketten a barátnőimmel, meg még mondjuk öt fiú (persze ismerek mindenkit régóta)

de valamelyik nap strandon négy ismeretlen fiúval barátkoztunk össze, nincs benne semmi, jófejek voltak.

szerintem inkább azzal van a baj aki ezt elítéli;az ilyen szerintem szívesen lenne ilyen, csak túl lúzer hozzá..:D vagy egyszerűen unalmas és távolságtartó.

csak arra figyelj szerintem, hogy ha barátnőd is ottvan, érezze ő is jól magát.

amúgy nincs semmi baj, amíg jól érzed magad nyomasd neki;)

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13:48 de senki nem beszélt itt olyanról, h teszi elöttük magát.
2011. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
13:51: Szövegértés egyes. Leülhetsz.
2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szűzk*va
2011. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
szeretem ha néznek, szeretek előttük táncolni...ezt értem ez alatt, hogy teszem önmagam. De nem csókolozom velük stb...
2011. aug. 9. 13:55
 10/34 anonim ***** válasza:
13:52 jólvan, most olvastam csak a kérdést teljesen. a tenni magát nem azt jelenti, h qrváskodik vagy vmi, csak szereti, hogyha megerősítést kap, h csinos stb. Egy nőnek ennyi kell, leülhetsz, 1-es balf@szkám
2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!