Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem miatt féltem a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miatt féltem a jelenlegi kapcsolatom (ami sokkal jobb mint exemmel volt), milyen gyors megoldás van? Ma dől el minden!

Figyelt kérdés

Miután exemmel sok év után szétmentünk, egy nő akit kedvelek bemutatta nekem egy rokonát mert pont arra járt, és ez a srác lett a jelenlegi párom. Mert hogy a bemutatás után rámmozdult, elég kitartóan udvarolt, vagyis úgy mondanám, keresett, írt, hivott randizni, adott kis meglepiket, nagyon aranyosan viselkedett, éreztem hogy belém szeretett ahogy már beszelgettünk pár napja. Végül össze is jöttem vele.

De egy dolog nagyon beárnyékolta a dolgot, hogy folyton emlegettem az exem, és hát... Midnenről eszembe jutott és ki is mondtam a gondolatot, már nem bírta a barátom, amint meghallotta csak a szeme fehérjét mutatta mert kiforgatta a pupilláját felfele, meg morgott artikulálatlanul. De mert tenyleg beismerem ez úgy volt, hogy napi szinten 15X legalább felhoztam... Nagyon gáz volt, anyám is mondta mikor ezt elmeséltem neki, ne csináljak ilyet, ne emlegessem az exem.

Mindezt úgy, hogy tudtam pontosan a párom mind külsőre, mind belsőre jobb mint az exem, a kapcsolatunk is sokkal jobb, igaz ugye az eleje mindig szép, de alap dolgok amik exemmel már az elején se stimmeltek, vele stimmeltek. Sokkal jobb volt vele, ezt amúgy meg is mondtam neki, de ez mindig egy olyan eset volt, amikor már megint az exem emlegetem...

Na aztán én elutaztam, és közben chateltünk exemmel. Aztán meg taliztunk is, mert maradt cucca ott ahová utaztam, vagyis ahol korábban laktam. Utána meg elkísertem exem egy darabon dumáltunk. Közbe már ez exemmel nagyon elbarátiasodott, vonzalom 0. De jóban váltunk el. Már a szakításkor se volt harag, csak sok fájdalom, főleg exem részéről, mert ő nem akart volna szakítani a gondok ellenére se. A tali után végre nem éreztem a késztetés hogy emlegessem, mert úgy teljesen elengedtem a dolgot. És át tudtam adni magam az új kapcsolatomnak magam teljes egészemben. Mert ez mind mondtam ezerszer jobb kapcsolat. Ahogy együtt működünk, viszonyom a családjával, szex, minden jobb... Nagyon oda vagyok érte, ez korábban is így volt, de most még inkább, hogy elengedtem az előző kapcsolatom emlékét.

Na de nem mondtam el páromnak azonnal a dolgot exemmel, mert ugye annyira gáz, hogy korábban annyit emlegettem. De aztán visszautaztam hozzá, élőben meg szokás szerint elgyengültem mert annyira bejön a párom, jön a gyomorbizsergés meg minden, pláne hogy nem láttam napokig. Ezért másnap akartam elmondani.

De még másnap ami a mai nap, közvetlen ébredés utan elszoltam magam... Hogy amikor sétáltam vele. Értitek mindezt az előtt, hogy rendesen elmondtam volna chateltünk meg jött a cuccáért és elkísertem egy darabon gyalog, mindezt teljesen barátias körülmények közt. Utólag ugye elmondtam rzt, de ez oylan magyarázkodás szagú így hogy kiderült, nem pedig magam mondtam el eleve akár telefonon mikor nem voltam ott, akár előző éjjel, mikor érkeztem. Mindezt úgy, hogy a páromat gyerekkori szerelme megcsalta az exével, olyan mint a régi seb szaggatása, pedig ugye nem csaltam meg.

Hát ez nagyon kellemetlen, rohadt kellemetlen. Nem tom mi legyen valahogy meg kéne vele ertetni nem volt semmi és elmondtam volna ma mindenképp. Nincs itthon dolgozik...

Megbaz is megfordult a fejemben, mi van ha szakít hazaküld... Azt nem akarom mert szeretem. De cska nem tenné, hisz szeret, nagyon szeret, és hát nem volt megcsalás. Még egy puszi, egy ölelés, semmi se volt, nem hogy csók vagy szex.


2019. júl. 29. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
De amúgy simán elmondhattam volna korábban, ez az én hibam hogy nem tettem, amugy msot van szünete írt chaten.
2019. júl. 29. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Minden 2. szavad az, hogy exem... Basszus, előbb lépj túl, vagy békülj ki vele, de a mostaninak ne húzd az agyát. Te ezt az előzőt sehol ne heverted ki. Minek ugrottál bele újba?
2019. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te még biztos nem léptél ezen tovább különben nem emlegetnéd ennyire.. Leszarnád,de rád még hatással van tudatalatt.Szerintem előbb lépj tovább és utána kezdj kapcsolatban, szegény fiút csak alázod.. Minek kell exekről beszélni egy kapcsolatban egyáltalán? Érthetetlen..
2019. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Féltheted is, mert nem vagy túl rajta 100%-osan.Ezt a dolgot helyre kéne tenned magadban, de nem az agyaddal. A szívedre hallgass! Plusz légy korrekt, senkivel ne játssz!
2019. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De válászolók! Én szakitottma exemmel, nem fordítva. Es ha a szibemre hallgatok, akkor se sueretem, fura hogy egyáltalán valaha vele voltam.

A barátomat szeretem, ő is engem. Ti azt sugalljátok szakítsak, de akkor megszakadna a szíve. Bőven elég volt exem szívét összetörni.

2019. júl. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!