Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért számít cikinek Magyarors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít cikinek Magyarországon a nők szerint ha egy pasi a szüleivel él még a huszas évei felé amikor a 25-34 közöttiek 40-%a ilyen?

Figyelt kérdés

A 40 % hivatalos adat.


nem fogják fel hogy nem vagyunk gazdag nyugati ország?


2020. júl. 30. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked nem ezért nincs nőd, hanem még ezer más ok miatt sem.


Ja és a 26 éves, nettó 470 ezret kereső programtervező informatikus haverom is hazaköltözött most Pestről a szülővárosába a szüleihez márciusban inkább, mert így rengeteget spórol az albérleten és közben szeptemberig biztosan home officeból dolgozhat. Na őt sem hagyta el a barátnője emiatt.

2020. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gond ez, csak ha már az ember összeköltözik egy nővel, akkor egészségesebb külön költözni szülőktől. Ez lehet kezdésnek akár egy közös albérlet is. Mondom közösen fizetve. Nem úgy, hogy csak az egyik fél fizeti, a másik meg élősködik.
2020. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elolvassáj. Az más kérdés miért, lehet csak úgy kíváncsiságból de nem biztos hogy mert érdekli. Több ezer nő van ott szerined ebből esikse olvas adatlapot?
2020. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te miért azokat a nőket veszed észre, akik szerint ciki?
2020. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor járni kezdtem az első feleségemmel, mindkettőnk otthon lakott a szülőkkel. Nem volt ciki, elmondom, sőt, az összes haverom és ő nőik is otthon laktak a szüleikkel. Ez ment pár évig, majd kis önrésszel és nagy bankkölcsönnel vettünk egy közös lakást. Ha egy 20-as éveiben járó kezdő átlagfickó a fizetése nagy részét elkölti albérletre, soha semmije nem lesz. Viszont azért épp nem pattintják le a lányok, hogy "nem akarom, hogy anyád az előszobában sertepertéljen, mikor dugunk, bocs", mint az otthon lakó srácokat. Érdekes, mi is szexeltünk, megoldottuk, élhető volt. Persze ma már más a helyzet. Minden is legyen, és akkor talán lesz nő is.

Nem irigyellek benneteket, kedves családalapítós korban lévő férfitársaim! Ma sokszorta többet kell nyújtani minden tekintetben, mint 20-25 éve. Kivételesek az olyan nők, aki bevállalja, hogy a sráccal közösen nulláról indulnak. Nekünk meg természetes volt.

2020. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50 éves vagyok.
2020. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért nincs senkid, mert a szüleiddel élsz, hanem mert nem vagy 100as


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 5-nek van igaza. Én 21 évesen elköltöztem otthonról vagy 250km-re arrább. Spóroltam,és maszekban is dolgoztam a munkahelyi meló után+hétvégén évekig.MA már 2 lakásom van,de mégis hazaköltöztem, mert idős szüleim segítem. Nincs összefüggésben a két dolog,és nem érzem cikinek. Évekig eljárok pár ruhában, és az autóm sem évente váltogatom. Nem mindig az tehetősebb, aki kifelé azt mutatja.
2021. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!