Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy rúghat labdába egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rúghat labdába egy középkorú kicsivel átlag alatti nőci a tinderen, ha az tele van szebbnél szebb tökéletes testű fiatal nővel?

Figyelt kérdés
Még ha csak átlagos nők között lennék, talán lenne esélyem, de ahogy lapoznák, látszik hogy mennyivel szebb nők vannak, nagymellúek, homokóra alakúak, normál bőrűek, mint vm insta modellek.

2020. júl. 31. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj, egy nőnek kifejezetten rondának kell lennie ahhoz, hogy ne kapjon ajánlatokat. Mindjárt mennek is a privátok, meglátod.
2020. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
A külső nem minden. Én például jobban preferálom az átlagos külsejű de magas intelligenciával, hozzám hasonló értékrenddel megáldott hölgyeket mint a modellalkatú agy nélküli libákat.
2020. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Hiába top modell alkatuak ha Csesznek visszaírni. Szóval ha normálisan viselkedik és jól kommunikál akkor netes társkeresőn már fél siker,ahol a csajok vissza se írnak vagy ha igen akkor csak egy szavas válaszokat írnak
2020. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindenki keres tökéletes külsejű nőt, és nem minden pasi tökéletes külsejű.

Van aki elvált, idősebb, kifejezetten olyan nőt keres mint Te, még előnyt is jelenthet a gyerek (aki nem középkorú gondolom).

2020. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
És szerinted ezeknél a tökéletes nőknél kinek van esélye? Biztos nem olyan pasinak, akik nálad szóba jöhetnek. Más részt egy elvált, 40-50-es átlagos pasi, lehet megnézi az ilyen nőket, de kapcsolatra nem kellene nekik, mert tudják, hogy esélytelen megszerezni is őket és megtartani is.
2020. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
szimplán csak regisztrálnia kell. Egy punci birtokosa, ami hatalmas erővel bír.
2020. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Pont nem írok azoknak, akiknek nagy a melle \ modell kinézetük van. Nekem igazi nő kell, nem valami élő insta filter.
2020. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki és miért pontoz le mindenkit?
2020. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én nem szoktam pontozni. köszönöm a válaszokat
2020. júl. 31. 11:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is pont ilyen "átlag" kategória és mégis egyből szerelmes lettem bele tinderen. Szóval biztos lesz akivel összejón majd a dolog.
2020. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!