Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt minden középko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden középkorú férfi, hogy sokkal fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés

A szüleim tényleg jól néznek ki a korukhoz képest. Apám 47 évesen is rendszeresen sportol, most már neki is diétázni kell, hogy ne hízzon el, és nagyon oda is figyel erre. Fiatalon csúcs pasi volt, és még mindig jóképű.

De azért őt se hiszi senki 35 évesnek. Elég jól meg szokták tippelni a korát.


Hozzám sokszor jönnek oda 40+ férfiak is, ismerkedni. Mikor mondom, hogy nem vagyunk egy korosztály, kivétel nélkül mindegyik arra hivatkozik, hogy őt 10, akár 15 évvel fiatalabbnak szokták hinni. Ősz a haja, tiszta szarkaláb, a homloka is ráncos, a többség pocakot is eresztett és kopaszodik, de őt 30 évesnek hiszik. Kik, a vakok?

Ennyire nem látják magukat reálisan a férfiak? Főleg, amikor 20 kiló felesleggel nem érzi magát túlsúlyosnak sem. Az jórészt izom, és eloszlik, mert magas. Ezt is gyakran hallom.

Ez vicc? Vagy valójában azért tudja, hogy öregszik és meghízott, csak azt hiszi, hogy olyan kis naiv vagyok, hogy meg tud győzni arról, hogy rosszul látok?



2019. jún. 27. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarja elfogadni hogy rajta is fog az idő, hogy bizony nem lesz már fiatalabb, és igazából önigazolást keres másokban, hogy igen, még mindig max 30 évesnek néz ki. A felvilágosítást persze nem viseli el, keresi a kifogásokat, de ilyenkor igazából a saját csorbított önképét próbálja fenntartani saját maga számára. Önbizalomhiányól, kisebbségi komplexusból eredhet.
2019. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez még hagyján, de ha elhiszed nekik, hogy I--------I ennyi a 20 centi, a tolatást is mindig el fogod cseszni.

32/f

2019. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Azért van olyanra is példa :) aki nemcsak azt hiszi...vagy akkor én vagyok az a vak 😀

Megismerkedtem egy jóképű 40essel ......hat kiderült hogy nem 40es hanem 50 éves és egy volt csoptársam apukája 🤣🤣

Jah és 31 vagyok :)

2019. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak sokkal hiúbbak,mint a nők! Nekem is volt anno,hogy 67.éves férfi akart udvarolni,mert hát ő még 50.-nek sem néz ki...hát,azért ha nem is nézett ki 67.évesnek,de látszott hogy nem 50.körül van. :)))
2019. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Belül még fiatalnak érzik magukat.
2019. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiszi, de látja nem kevés példát arra, hogy negyvenes pasik 20 körüli csajokkal vannak, hát miért ne próbálkozzon?
2019. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
#8 igen ám de azoknak a nagy többsége nem is azért van a 40-es pasival mert olyan fiatalos :)
2019. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
#9 tudom jól, a pénzért. Magukra is ismertek a nulláz nők :)
2019. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Amiért sok kőzèpkorú nő is ugyanezt hiszi. Kb. Ugyanazért.
2019. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!