Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek bomba, fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek bomba, fiatalabb, okos, csinos kisgyerekes nővel?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon csinos és kedves. Ritkán látni ilyen jó nőt, főleg anyukát.

A kisgyerek kb most kezdhette az ovit.

Bevállalnátok? Kisebb aggodalmaim vannak ezzel kapcsolatban.



2020. júl. 31. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Igen,minden további nélkül
Semmi esetre sem!!!
Az attól függ, hogy.....(?)
46 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

Ne legyenek aggályaid, a világ nem a Gyík közönségéből áll, és nagyon sok értelmes férfi vállal be anyukát kisgyermekkel.Sőt állítom, hogy a gyerekért rajonganak később és meg nem mondanád, hogy nem az övék, mert mindenki az apjának nézi az ilyen férfiakat.


Szóval fel a fejjel, és kitartást neked.

2020. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nem, a gyerek kizáró ok.
2020. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

30-40 közötti korosztály érdekelne inkább,azt elfelejtettem írni. Nem a 20 évesek.

2020. júl. 31. 14:16
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha látom, hogy képes szingli anyaként rendben tartani magát, a környezetét és a saját talpán áll, ráadásul e mellé 10/10, ahogy írtad, akkor gyerek ide v oda, szerintem érdemes megpróbálni.
2020. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Én 29 éves férfi vagyok, nincs gyermekem. Soha semmi esetre sem jönnék össze olyan nővel, akinek van legalább 1 gyereke.
2020. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

[link]



36F incel

2020. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi az az incel?
2020. júl. 31. 14:36
 8/24 A kérdező kommentje:
Valami betegség?
2020. júl. 31. 14:36
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
33 éves, jómódú, sportos, magas, de köszönöm nem. Próbáltam már, nem leszek 2. a sorban, és más levetett fattyát sem fogom nevelni. Sajnos ha van egy zabigyereked, akkor az megbélyegzett, mert ha jól nézel ki 1-2x meg hát, de semmi több.
2020. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Csak a lényegi részletek hiányoznak. Igaz ott van a 3. válaszlehetőség, elismerem. Tehát kérdés mit jelent az összejövés/bevállalás? Hogy hetente gerincre vágnám-e mikor az lepasszolja az ovis gyerekét a nagyihoz? Netán nekem kell “korlátozott jogosítványokkal de max felelősséggel” nevelni is úgy hogy bemászkál az életünkbe az ex is? Hát ki mennyire finnyás de esetemben annak a nőnek (bomba teste okán) nemzetközi celebnek kellene lennie
2020. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!