Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan csínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan csínos lánnyal aki más dimenzióban él és nagyon máshogy gondolkodik mint az átlag?

Figyelt kérdés

Egy csinos nővel ismerkedek, csinos szép arc szép test de semmi smink, egyszerű pólós öltözék.

Abszolút nem a mai világban él teljesen hidegen hagyja a fogyasztói társadalom, elvan a kis világában, csak a lelki dolgok érdeklik mondjunk valóban az exe tipikus csúnya elhízott igénytelen filozófus típus, így külsőségek tényleg nem érdeklik. Állandóan agyal filozofálgat stb.


2017. ápr. 11. 07:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
naná, utálom a tucatlibákat, neked vagy szerencséd van hombre ha tényleg ilyen a csaj...
2017. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Elsőre kifejezetten szimpatikusnak tűnne, de bármiféle szélsőség egy idő után ijesztő és taszító lehet...
2017. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Pont erre gondoltam én is, nagyon más világban él
2017. ápr. 11. 07:58
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez szimpatikus, de olyan nő nincs, akit a külsőségek ne érdekelnének.
2017. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy minimális valóságtudat nem árt az embernek, mert az ilyen emberekről, akik elvannak a kis világukban, idővel kiderül, hogy életképtelenek, dolgozni nem tudnak/szeretnek, más jóindulatára szorulnak.
2017. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Valóban nincs munkája 28 évesen, ez igaz így elvan az életben, de nagyon kedved humoros egy sajátos humora van.


Amúgy valszeg nagyon minimálisan érdekli a külső mert úgy nyilatkozik eléggé és az exe is olyan volt.....

2017. ápr. 11. 08:03
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen, mert ezek szerint már tapasztalt kemény dogokat is az életben, nem pedig a szülei kényeztették el.

"de semmi smink, egyszerű pólós öltözék.", "Állandóan agyal filozofálgat"-ha ezek neked a legnagyobb gondjaid, akkor inkább ne jöjj össze vele, mert nagyon éretlen vagy fejben.

2017. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert túlságosan realista lennék hozzá. Néha nekem is vannak olyan periódusaim, amikor órákon keresztül gondolkodom dolgokon, de nekem az sok, hogy ez töltse ki a napját.
2017. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen álmodozó, mindig önmegvalósító párom, állandóan adósságban úsztunk, mert csak az én fizetésem semmire nem volt elég. Akkor rájöttem, hogy az ő kedves, sajátos humorából nem fogunk számlát fizetni, az álmaiból nem lesz meleg víz, de ez csak engem érdekelt. A te csajod is tipik munkakerülő. Ha neked ez kell, csináld. Én soha többé nem mennék bele ilyen kapcsolatba, mert én abba beleszakadtam. Egyedül küzdeni kiba fárasztó ám...
2017. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
8-as: azért kíváncsi lennék, hogy neked mi a realizmus, valószínűleg vadkapitalista, olcsó stílus és amcsimédia által való befolyásolhatóság és ennek a magas kényelemérzete.
2017. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!