Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem a lány vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz de hálás lennék ha végig olvasod:D


Kb 1 hónappal ezelőtt tinderen kezdtem el beszélgetni egy lányal ami után pár héttel lett egy randi elvittem fagyizni utána a Duna part mellet sétáltunk egy órát beszélgettünk és jót röhögtünk a végén ő ölelt meg engem.

Majd facen rá írtam, hogy hogyan érzete magát azt írta , hogy"nagyon jól találkozhatunk még ha gondolod" 2 hét telt el azóta és mára lett megbeszélve egy találkozó de annyit írt nekem ellőte pár órával, hogy nagyon meg haragudnék e ha csak jövőhéten találkoznánk leírtam neki, hogy nagyon vártam ezt a napot és csalódott lennék ez kb 12 órája volt órákig fenntvolt de mégcsak megse nézte.

Ami NAGYON NAGYON fura a lányba hogy nagyon ritkán ír vissza már a legeleje óta azthittem az első randin után ez másképp lesz de napi 2-3 alkalomnál többször nem ír vissza olyan is volt hogy 2 szó hoz 2 nap kelett azzal magyarázta, hogy tánc versenyre készülnek és egész nap próbál de gyakran láttom hogy fennvan illetve hogy a barátnőivel képet tesz ki hogy éppen hol vannak.

Tegnap este 2 osztálytársával ivott nagyon sokat gondolom emiatt másnapos és ezért mondta le a mai dolgot furcsa , hogy mindre rá ér csak rám nem.

Mit gondoltok csak szórakozik velem a csaj vagy ne adjam fel?☹️


2020. aug. 1. 23:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok ő meg 17
2020. aug. 1. 23:28
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Eleinte szimpatikus voltál a csajnak, de gyanítom, ott sem alkottál valami maradandót, mert nem hagytál benne mély nyomot. Idővel viszont lehetett volna belőle valami, de most nagyon elbasztad azzal, hogy rányomultál, mert te sokkal jobban akarod őt, mint ő téged. Ez meg nem vonzó neki.


Hát remélem most tanultál ebből, hogy ezt a viselkedést a jövőben kerüld. Hagyd a csajt, ne írj neki. Majd ha ő keres téged, max akkor, de inkább nézz más után.

2020. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat sajnos szerintem is az a helyzet, hogyha érdekelnéd igazán, akkor írna (N34) Szerintem is most hagyd egy darabig, várd meg h ő jelentkezzen.
2020. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet másokkal is beszél rajtad kívül, haerdekelned írna magamból kiindulva, szóval nem sok esélyt fűzök hozzá. Én a helyedben nem írnék neki és majd ő keressen ha akar valamit, és ha keres teis igy írj ahogyan ő, próbáld jobban leszar i az majd érdekessé tesz számára téged. 😀
2020. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rá nyomultam? Azzal hogy írtam neki vagy hogy érted?
2020. aug. 1. 23:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem nem b.sztad el kérdező, azzal hogy írtál neki, ez teljesen természetes, miután találkoztatok és bejött neked. Viszont lehet h neki nem jöttél be annyira hogy legyen második randi is. Ezért kene megvárni, hogy ő jelentkezzen. A jelek sajnos nem túl biztatóak :( de még bármi lehet.
2020. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyit írt most fél nappal később,hogy kicsit rosszul volt és nem akart fáradtan meg rossz kedvüen eljönni utána meg kérdezte hogy vagyok és megint eltűnt:(
2020. aug. 1. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat pont ezért én várnék most az írással. Ki irt utoljára, te, vagy ő?
2020. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Rá nyomultam? Azzal hogy írtam neki vagy hogy érted?"


Vesd össze:


"leírtam neki, hogy nagyon vártam ezt a napot és csalódott lennék"


Olyan, mintha fülig szerelmes lennél belé... Ő viszont nem érez így irántad. Ilyet még akkor sem lenne szabad írni, ha a barátnőd lett volna. Legyen már tartásod, függetlenséged, hogy elvagy nélküle is, mert neked is van dolgod, ahogy neki!


Egy szó, mint száz: ott túl nagy érdeklődést mutattál iránta. Nem kellett volna. Feltehetően nem is vonzódott hozzád, csak szimpatikus voltál neki. Úgy vélem azonban, hogy a szimpatiára lehetett volna építeni. De már leromboltál mindent, szóval veszett ügy. Lépj tovább


1-es voltam.

2020. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8 én válaszoltam arra amit kerdezett.

Utolsó köszi legközelebb erre figyelek

2020. aug. 2. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!