Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szórakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy fiút ott, ahol gyakornokként dolgozom. Picit idősebb nálam, ő teljes munkaidőben ott dolgozik, de nem ez a lényeg.


Eleinte sokat beszélgettünk, aztán elkezdett kerülni. De ha beszéltünk, még mindig vicces volt, meg olyan, mint azelőtt, csak jelentősen lecsökkent köztünk a kommunikáció.


Amit most fogok írni, az a világ leggyerekesebb butaságának fog tűnni és nem is hinném el, ha nem magam tapasztalnám:

Amikor fellépek fb-ra és ő online, utána mindig kijelentkezik.

Nem szórakozok; tudom, azt fogjatok mondani, hogy csak túl nagy figyelmet szentelek neki, de ez megy hónapok óta. És nem heti 1x, hanem minden nap legalább egyszer. Persze, lehet így is véletlen és én vagyok hülye, de ő maga mondta egyszer, hogy nem nagyon érdekli a fb (engem sem, az adatlapom üres, csak chat miatt meg a különböző csoportok miatt használom, konkrétan két emberrel tartom azon a kapcsolatot - a két legközelibb barátommal), ennek ellenére furcsa, hogy akármikor egy nap bejelentkezek, ő online van, aztán a következő percben á dieu és aznap nem is jön vissza már.


Egyébként nem szoktam neki írogatni, úgyhogy ki van zárva, hogy kerüljön.


Légyszí ne nevessetek ki xD



2018. aug. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem érdekled a pasast.
2018. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 15 évesen is lehet valaki gyakornok?
2018. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lOl tudom, hogy gyerekes vagyok, ezzel nem sértesz meg
2018. aug. 12. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

a megoldás a részletekben..

vmiért tartani szeretné a szavát előtted, hogy nem facefüggő..

ha viszont érdekli, hogy mit gondolsz róla, akkor érdekes vagy neki..

na most, ha szeretne akkor csakis olyasmi okok miatt lassíthatott, mint részedről tisztázatlan kapcsolati állapot, félénkség, témafogyás, számára rossz időzítés vagy túl jó partinak tart magához..

2018. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy gyerekes vagy

még az sem, hogy ezt tudod magadról



a baj az, hogy ezek után nem a tini kapcsolatok rovatban boldogítod a népet, hanem felnőttnek érzed magad

2018. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy te egy KOMOLY felnőtt vagy, aki nem érti a viccet :D
2018. aug. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!