Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szánalomból randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szánalomból randiznátok egy nem különösebben szép sráccal?

Figyelt kérdés

szóval a srác nem az ideálotok.

és,ha megtetszik "belülről" elpézelhető,hogy a gagyi kezdés ellenére jóra fordul minden.



2013. júl. 3. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha belülről megtetszik, akkor igen, randiznék vele. De akkor már nem szánalomból tenném, hanem mert szimpatikus.
2013. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Bubi, mindig is sejtettem, de mostmár tuti hogy rasnya vagy.
2013. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szánalomból senkivel sem randiznék, mert az a randi egy remény lenne a számára, aztán meg csak úgy eldobni, hogy bocs, enni volt... nagy parasztság szerintem. Inkább bele sem mennék a dologba. Viszont ha megismerném, és szimpatikus, akkor talán elmennék vele, de ez más helyzet. 18/L
2013. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Jó neked ha te tudod :D
2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Szánalomból nem randiznák egy sráccal se, inkább őszintén megmondanám a véleményemet (mármint, hogy nem az esetem). De egyáltalán nem kinézet/külső alapján ítélem meg a srácot.. Úgyhogy egy "randi"/találkára tuti elmennék vele, hogy jobban megismerjem. De ha tényleg nem az estem, akkor azt megmondanám neki..

17/L

2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Bubi szép :D van róla képem :D
2013. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mutasd kolbász.
2013. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
te kalocsai csődör,nincs kicsit korán ehhez?
2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak, akik igen, de ha külsőre nem tetszel a lánynak, akkor lehetsz akármilyen tökéletes belülről, akkor se fogsz neki kelleni soha.
2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Szánalomból soha. Max ha tényleg kedves srácról van szó, de ha külsőleg csúnyácska akkor nem tudnék beleszeretni. :| Hiába, szerintem a szerelemhez a testi vonzalom is hozzátartozik. De például én úgy ismertem meg a barátomat, hogy egyáltalán nem jött be külsőleg, de alapjába véve egy nagyon szép arcú, testalkatú srácról van szó csak nem az én esetem volt. Elkezdtem vele randizni, rendkívül kedves és aranyos fiú volt, beleszerettem belülről, most meg már ott tartok, hogy elég csak ránéznem és elalélok a külsejétől.:D 2 éve vagyunk együtt, jól megvagyunk azóta is.
2013. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!