Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzem meg anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg anyám egyik barátnőjét?

Figyelt kérdés
Tudom, viccesen hangzik, de nagyon tetszik nekem! :$ Viszont nem tudom, hogyan szokás udvarolni az idősebb nőknek. :S Adjatok pls vlami jó tippet, hogyan vágódjak be nála, hogy később az ágyába is beengedjen! :D
2010. aug. 3. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg anyádat.
2010. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előszöris a korotakra lennék kiváncsi
2010. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kínáld meg kávéval, tarts szóval, szemezz vele, és már majd az ágynál vagytok azt veszed észre.
2010. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebből rengeteg bajod lesz még (konfrontáció anyáddal, a haverjával meg annak családjával is) De tedd azt amit az előbbiek mondtak. Bár elég bizarr ez a dolog, haver.
2010. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha normálisabb fajta nő, akkor így is, úgy is elhajt.. ha meg amolyan "jóféle", akkor szinte bármi praktika beválhat. Még az egyenes út is, miszerint rákérdezel, lenne-é a barátnőd? :))))
2010. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, ő pedig olyan 40 körüli.


És nem tűnik *ibancnak, elvált családanya.

2010. aug. 4. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó: Normális nő? Anyád! Eszerint az akkor 6 éve elvált, 20 évvel idősebb barátnőm is biztos k.rva volt, akivel 2 évig voltam együtt.


Ha elvált, akkor sokkal könnyebb dolgod van, mintha családja van. Egyrészt, ha elvált, akkor nem leszel g.ciember, amiért próbálkozol, másrészt meg jó esetben olyan régen látott f.szt, hogy egy romantikus randival, odafigyeléssel és jó szöveggel egy este alatt leveheted a lábáról.


Konkrétan miért kell neked? Párszor (vagy jó sokszor) meghúzni érzelmek nélkül, vagy akár le is tudnád magad kötni mellette (persze nem örökre)?

A válaszod viszont erre a kérdésre mindegy, egy bizonyos szempontból, mert a 90%-uknak úgy is azt kell beadnod, hogy akarsz valami komolyat. Csináld úgy, hogy őt akard megismerni, és nem a punciját.


Legyél pozitív, bízz benne, hogy összejön, de legelőször is tapogatózz, hogyha nem ismered őt, hogy milyen a mostani élete.

Meg persze ki is fejthetnéd a dolgot bővebben, mint három sor.


26/F

2010. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor lássuk:


1. Konkrétan miért kell neked? - Azért, mert nagyon tetszik, és szeretnék vele ágybabújni.


2. Le is tudnád magad kötni mellette? - Nem, de ezt tisztáznám vele a elején.


Tehát mondhatjuk azt, hogy csak a szexre kéne, de ezt tisztáznám vele is.


Meg hát elég jóban vagyunk, tegezem is, szóval lehet, hogy nem küldene el, ha konkrétan megmondanám, hogy mi szeretnék! Ráadásul lehet, hogy még nyomna is a latban, ha bevallanám neki, hogy még szűz vagyok, ami úgy mellesleg igaz is! :$

2010. aug. 4. 00:24
 9/13 anonim ***** válasza:

hát csak szurkolni tudok de 2 évesen 40 éves börre rámenni az durva 20 évesen 46 évesekre kell menni nem tudtad?

nekem 1X dolgom volt haverom anyával átmentem haveromhoz aki nem volt othon muterja meg kb5 éve tetszet nagyon jó bőr hát megvigasztaltam szegényt XD


a legjobb volt

2010. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy jószándékúan szeretnél egy jót dugni vele mindkettőtök örömére, de sajnos túl egyszerű lenne, ha így működne minden érett nővel a dolog. Szeretik elhinni, hogy ők az egyetlenek, akiknek te kellesz, és ezt jól ki is mutatod feléjük, aztán hiába zúgnak beléd már az első randin, később úgy is megszakad velük a kapcsolat, akármennyire is komoly kapcsolatot kerestek.


Nagyobb százalékos aránnyal szexelhetnél vele, ha aztán később ugyanazt mondanád neki, mint egy korodbeli lánynak, hogy nem illünk össze, nem lehetünk együtt, túl jó vagy hozzám, stb.


Igen, nyomna a latba, csak nem pozitív, hanem negatív irányba az, hogy szűz vagy. Bizonyos szempontból utálják, ha szó szerint tanítónéninek hiszik őket. Ez ugyanaz, mint amit írtam, hogy szeretik elhinni, hogy nem a testükért szeretjük őket, hanem a lelkükért, mert akkor erkölcsileg már sokkal jobban megbékélnek magukkal. Sajnálom, ha túl általánosítóan beszélek, de nem légből kapott f@szságokat hordok össze, hanem igyekszem az évek tapasztalata alapján elmondani amit tudok.

2010. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!