Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A főnököm( áruházvezető)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm( áruházvezető) lányával randizgatok,lehet ebből bajom a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Igazából már túl vagyunk a 4. randin is,és már túl vagyunk sok mindenen :)

A szüleinek most akar bemutatni.


Az apja a munkahelyemen az áruházvezető a nagyfőnök én pedig a leges legkisebb eladó vagyok.


22 F vagyok a lány 19 L

Szerintem korban passzolunk egymáshoz.

Csak picit aggódok mi lesz,ha munkahelyemen.Csak nem rúg ki ezért az apja.



2020. aug. 4. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy nem pont egy eladót szeretne a lánya mellé.
2020. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már, dolgozol, ráadásul “neki”. Tisztességes munka, ha az egésszel neki baja van ebből a szempontból akkor vele vannak gondok.

Ha csak szimplán a lányát félti munkától független az érthető, de bizonyítsd be hogy megbízható, felelős ember vagy és akkor nem lesz gond. Legyél tisztelettudó mikor oda mész, aztán jó lesz minden.

2020. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#válaszoló

Köszönöm szépen ez nagyon jól esett

Ma délben fog bemutatni a szüleinek.

Bevallom jobban izgulok mint egy állásinterjún.


Nagyon megkedveltem az Esztit.

Örülnék neki,ha a szülei főleg az apja

( nem egy könnyű természet)


elfogadná a helyzetet,hogy "ismerkedek/járok" a lányával.

2020. aug. 4. 08:47
 4/11 anonim válasza:
100%
Majd megírnád hogy ment?
2020. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Majd írd meg hogy hogy ment😁
2020. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi baj lehet belőle? Olyan szimpla mint kisminkelni egy medvét. Sok sikert az új munkahelyeden.
2020. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát a tegnapi ebéd náluk szörnyen alakult.

Szerencsére az Eszti az anyjára ütött,az anyja kedves aranyos volt,de az apja....


De az apja úgy viselkedett mint egy "felingerelt bika" fújtatott, kiabált, fenyegetőzött,hogy holnaptól kereshetek másik munkát,hogy nem passzolunk egymáshoz,nem támogatja ezt a kapcsolatot,mit képzelek magamról stb.


Én meg csak pislogtam és "remegtem" az asztalnál.


Az Eszti anyja csitítgadta a férjét.


Az Eszti pedig szerintem a legjobban reagálta le megfogta a kezem felállt az asztaltól mondta hogy nem hallgatjuk ezt tovább és mondta hogy átmegyünk én hozzám az albérletbe.


Amikor nálam voltunk

Rengetegszer bocsánatot kért tőlem az apja miatt és kárpótolt engem :))

Kétszer :))


Viszont most picit gyomor görcsöm van bemenni dolgozni.

Mondhatni be vagyok tojva.

2020. aug. 5. 07:15
 8/11 anonim válasza:
Sajnálom, szerintem nem a fonokodnek van igaza.
2020. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj a munkahelyeden. A főnök nem hülye, hogy nyíltan kimondott személyes ellenérzés miatt munkahelyi hepajt eszkábáljon.
2020. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát a tegnapi nap a főnökömnek köszönhetően a legborzasztóbb munkanapon volt.


Ma pihenő napos vagyok megírom a felmondásomat, azért másik eladói munkát fogok találni, ezért a munkáért nem kell foggal körömmel ragaszkodni.


Ugye nálunk úgy van,hogy van az áruhazvezető a "Döbrögi"

( a kedves após jelölt) ő kiadja a feladatokat az osztalyvezetőknek,az osztályvezetők pedig elosztják a feladatokat az eladók között.


Igazából a Döbrögi sose ment oda eddig egy eladóhoz se,hogy ezt csináld azt csináld stb.


Csak engem tüntetett ki ezzel.


Tegnap félóránként ellenőrizte,hogy mit csinálok mindenbe bele kötött,a többiek elött nyíltan becsmérelte a szellemi képességeimet.


Az ebben a vicces,hogy ez mindenkinek feltünt.


Az étkezőben délben engem faggattak az osztályvezetők és a kollégáim,hogy mi a bűnöm,hogy így kihúztam a gyufát a Döbröginél.


Úgy voltam vele,hogy miért ne,elmondtam mindenkinek ezután hogy hát én meg a lánya....és,hogy ez nem igazán tetszik a Döbröginek.

Nagyon sok mosolyt csaltam ezzel a kollégáim arcára.:))

2020. aug. 6. 07:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!