Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki írásban tök normálisnak tűnt, de élőben nagyon kellemetlen volt az egész találkozó?

Figyelt kérdés

máj. 15. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár.
máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Valamilyen csoda folytán mindig élőben ismertem meg a párjaimat (munkahely, fesztivál), de előre rettegek, hogy valakivel online kell beszélgetnem majd találkoznom.
máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ó, hogyne! 😅 Szegény fósuer képen se volt egy nagy durranás, de adtam neki 1 lehetőséget, hátha csak rossz a fényképarca. Hát nem. Élőben még rosszabb volt. Szegény még büdi is volt, izzadós, zsíros bőre volt. Nem tehet róla, de azért en se vagyok köteles elviselni. Pedig okos volt, mérnök diplomája volt, flexelt is vele, hogy már van háza, kocsija, stb. Szerintem érezte, hogy mással nem nagyon tudna nőt fogni. Szegény... :/ Viszont az nagyon kiakasztott, hogy a térdem fogdosta, hogy rá figyeljek :( Nem tolerálom az ilyet. 1 randink volta, aztán leléptem.
máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es! Hát ezb szomorú hogy ha valakinek van egy kis negatív testi adottsága pl: izzadósabb típúsú és sajna ez miatt büdösödik akkor ezért nem találkozni vele többet. Még ha arcra nem volt jó azt megértem. Én is 170 cm 70 kg vagyok és kancsal is és tuti ez miatt nem kellek a nőknek. Mai világban tökéletesen kell kinézni és minél márkásabb ruhákat hordani hogy az emberek felfigyeljenek rád máskülönben egy senki vagy ameddig fel nem mutatsz valamit.

Régen nem számított ki milyen ember volt és mennyire volt izzadós és ez miatt büdös, emberek a (belső tulajdonságok) alapján szerettek bele a másikba és nem érdekelte őket hogy mennyire volt alacsony, magas vagy vékony és elhízott a szerelem az szerelem volt és sokkal őszintébb volt mint a mostani. Régen lehettél arcra kevésbé szép és kancsal is volt barátnőd.

máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Erről beszélek!

máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!