Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért feltételezik sokan itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételezik sokan itt, hogy a Tinderen mindenki csak szexet keres? Miért ilyen rossz a híre?

Figyelt kérdés
Én pl. nem. De én csaj vagyok. Ok, hogy sok pasi azt, de nah, kivétel mindig akad

2020. aug. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Tinderen a legtöbb nő komoly kapcsolatot keres, de a férfiak nagy része csak hitegeti a nőket és játszmázik.
2020. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert eredetileg kizárólag erre volt kitalálva.
2020. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Mert a nők kizárólag a legjobban kinéző férfiakkal foglalkoznak, azok meg sportból annyi nőt akarnak megrántani, amennyit csak lehet és nem fognak kapcsolatot akarni, ha egyszer szó szerint állnak sorban értük a nők.
2020. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Én 2015 óta csak a Tinderen ismerkedem és eddig volt két 2 éves kapcsolatom onnan és egy, ami április óta tart. Tetszik a Tinder, mert nekem a legnagyobb gondom a megszólítással volt mindig és hogy az első percekben hogy adjam el magam a lányoknak. De itt ránézésre sokan húznak engem jobbra, írásban könnyen kommunikálok, utána a randitól kezdve pedig már normálisan mennek a dolgok, ott már jó vagyok.


26/F

2020. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, sose tindereztem, nem is fogok, de egyszer azt olvastam, hogy valamilyen szakorvos vagy kutató szerint egy rakás nemi betegség (világszerte) ennek az alkalmazásnak köszönhetően terjed megint viharos gyorsasággal.
2020. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalatból tudják, mert így is van. Normális ember a való életben is talál párt, Tindert meg az incelek használnak.
2020. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a Tinder egyszercsak olyan felkapott lett, és divatos, mint az insta, és sokan azért szedték le. Fiatalabbak, akik kalandokat akarnak. Attól még találhatsz komolyabbat, barátnőmnek is sikerült.
2020. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!