Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálja ezt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja ezt valaki Tinderen?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal Tinderen, jól haladt a beszélgetés de egyszer csak nem válaszolt, így elkönyveltem ghostingnak mert a profilját nem törölte. 5 nap után írtam neki megint, hogy ha a szünetből ítélve már nem akar beszélni, részemről nincs harag, csak mondja meg, akkor elköszönök és törlöm. Nem válaszolt, azt nem tudom hogy megnézte-e, mert nem kértem erről értesítést. Ugyanakkor viszonylag jó az emberismeretem és nem tűnt olyannak aki csak indok nélkül eltűnik.


Azóta egyszer amikor húzogattam az embereket, feljött ugyanennek a lánynak egy másik vagy új profilja, és mutatta is hogy nemrég aktív volt. Jobbra ment, de nem matcheltünk azóta.


Miért csinálja valaki hogy hirtelen regisztrál egy új fiókot úgy hogy otthagyja a régit?



2020. júl. 31. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ghosting. Nem érdekelted a végén.
2020. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ignorálhatott vagy törölhetett volna. Miért kellett új profil?
2020. júl. 31. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy keresett valakit akit balra húzott.
2020. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
A Tinder nőknek szórakozás. Élvezik, hogy szórakozhatnak a férfiakkal.
2020. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg talált valaki mást és meg akarja nézni, hogy mi lesz abból. Nem töröl ki, mert ha nem jön össze, akkor ott leszel a tarsolyban. Max bevállal egy "bocsánat, hogy nem írtam, rengeteg volt a munka, de már itt vagyok." kamut.
2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 Ahhoz se kell új fiók.
2020. aug. 3. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha nem akarta, hogy lásd, hogy amúgy aktív?


Amúgy franc tudja. Nekem olyan volt, hogy 2 hét állandó beszélgetés után mondtam, hogy most nem fogok tudni írni egy kis ideig, van egy egy órás programom (orvosnál voltam és ezt tudta). Azt mondta, hogy jó, keresni fog utána. Azóta is. Ez 1 éve volt.

2020. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ketto nem fugg ossze. Sajnos valami alapjan megunt. Igy tovabbra is keres. Es dupla eselyesnek hiszi a ket fiokot. Onmagaban ez nem gyanus. Ha nem teljesen mas adatokat ad meg.

Sajnos ez ugrott. Ne vedd magadra. Sok ember van, gyorsan zajlik a pofaraejtes, viszont part talalni is lehet, az eselye itt a legnagyobb. De a pakliban ami benne van, azon tul kell esni hozza.

2020. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!