Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőnap alkalmából csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnap alkalmából csajozni érdemes, vagy erőltetett?

Figyelt kérdés

Pl. ha tetszik egy évfolyamtárs, akkor érdemes nőnap alkalmából felköszönteni. Vagy ez inkább erőltetett?

És jobban jön ki, ha nőnap inkább nem csinálok semmit, hanem majd inkább egy teljesen random időpontban elhívom randizni.


2019. márc. 8. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van még kb. 2 óra a nőnapból, hajrá.
2019. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lányok, ti minek örülnétek jobban?
2019. márc. 8. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek, hogy ez ilyen átszellemült ünnep, mint a karácsony, hogy akkor eljegyzés, mert húúú, elérzékenyült mindenki...

most meg nem tudom, miért, mi van nőnapon?? partneréhesebbek a nők? Engem totál hidegen hagy, monjduk a cipők is, (inkább fülbevalómániám van) néha eszembe jutott, hogy nem is vagyok igzai nő.

2019. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!