Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy pasi elgondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy pasi elgondolkodik magán, ha ráolvasod, hogy hazug, jellemtelen és gerinctelen? Na ég, hogy miért játszik mások érzésével?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyeneket nem érdekli?

2020. aug. 5. 20:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és
2020. aug. 5. 20:14
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem érdekli őket. Őket csak azzal lehet büntetni, ha megvered őket a játékukban.
2020. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű, hogy lepereg róla. De lehet később, akár évek múlva, mikor egyszer őt vágják át rendesen, akkor eszébe jutnak a szavaid.
2020. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Mind gusztustalan ,gerinctelen féreg
2020. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem volt kötelező őt választanod, és vele kezdened. Ha már kezdtél, és így jártál, akkor felesleges ráolvasnod bármit is, hiszen te magad voltál az aki irányította az életedet.Választhattál volna másképpen. De ha már választottál, akkor a következményét viseld méltósággal.
2020. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nemtől független dolog, aki ilyen típus, az vagy el sem gondolkodik ezen, vagy ha igen, akkor nem fogja neked bevallani. Ha kidühöngted magad rajta, akkor engedd el, nem ér annyit az egész, hogy emészd magad, akármilyen rosszul is esik.
2020. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4-es te milyen dimenzióban élsz? Bárki bármit mondhat ismeretlenül. Ha téged komoly kapcsolattal hitegetnek, majd kiderül, hogy csak azért mondta, mert megakart dgni, akkor én választottam rosszul?elmész a bús pcsba az elméleteiddel.. Hogy irhatnak ide ennyire retardáltak? Komolyan kérdezem
2020. aug. 5. 20:38
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ösnek szólt
2020. aug. 5. 20:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fog elgondolkozni, tapasztalat. Egyet tudsz tenni, hogy legyél kedves, és így, kedvesen, "észrevétlenül" próbáld "manipulálni". Sajnos nem találom a megfelelő szavakat, de remélem, érthető voltam. Vagy ha nem vagy vele boldog, akkor sajnos nem sok jövője van a kapcsolatotoknak. Rajtatok múlik.
2020. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Beolvashatsz neki, tudta, hogy mit csinál. Maximum ő máshogy látja a dolgokat.

Amivel lehetne hatni rá az az, ha visszahallaná másoktól, hogy ilyen embernek lett elkönyvelve.

2020. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!