Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elgondolkoztatok már ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elgondolkoztatok már ezen a groteszk dolgok? (szép vs. Ronda pasik)

Figyelt kérdés
Néha eszembe jut, hogy számtalan jóképű/álomtestű híresség (vagy akár csak hétköznapi civil pasi) annak ellenére vonzódik a saját neméhez, hogy a legszebb csajoknál is óriási esélye lenne, mindeközben meg vannak a hozzám hasonló kevésbé előnyös külsejű átlag alatti srácok, akik a fél veséjüket odaadnák, hogy akár csak egy átlagos lány is vonzalmat érezne irántuk és erre a pasik részéről is a feltétlen odaadás/szerelem lenne a válasz, megbecsülnék őket és kitartanának mellettük. De nem muszáj a homoszexuálisok szempontjából vizsgálni a jelenséget. Elég csak azt felhozni példának, hogy sok, jó adottságokkal rendelkező pasi, hogy töri darabokra a csajok szívét, félredobja őket, megcsalja (sokszor a kimondottan szépeket is), nem érez bűntudatot, ezzel szemben nekem a megcsalásnak a gondolata sem jutna eszembe, ha lenne egy átlagosan vonzó barátnőm, akit szenvedélyesen tudnék szeretni. Egy átlagos vagy afeletti férfi miért nem képes kitartani a barátnője mellett és miért vágyik jobbra és szebbre. Olyan jó lenne ezeket az embereket akár csak egy hétig belebujtatni, mondjuk az én bőrömbe és garantáltan megváltozna a gondolkodásmódjuk és ezt követően tuti kitartanának amellett az egy csaj mellett, mert tisztában lennének vele, hogy másnap milyen iszonyatosan nehéz a társkeresés (most szigorúan arra értem, amikor csak a pasi a ludas, persze ha a csaj kavarja a sz**t az megint egy másik történet).

2016. nov. 21. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
én átlag csajként elgondolkoztam ezerszer rajta, és tapasztaltam is beszélgettem egy szép pasival ..és igazából az ilyen pasik meg sem akarnak ismerni,a végén ők "dobnak" , pedig én dobom őket nem is ők :D
2016. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ez azért van, mert sokan nem tudják értékelni azt ami van nekik. Lásd pl. te is valszeg nem éhezel, és pl. válogatsz, h most Milka vagy Boci csokit egyél, És ha szrt vettél nem ízlik kidobod. Nekik ugyan ez van a csajozással is. Megtehetik azt amit csinálnak mert tudják, h kapnak másikat. Mint te a csokival, kidobhatod a mogyorós milkát mert tod, h kaphatsz kekszes bocit. Nem tudják, nem értik, fel sem fogják azt, h milyen az ha vki előtt nem hever a másik nem képviselője, mert nekik ez természetes.
2016. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem groteszk, teljesen logikus, és érthető dolog. Annyi az egész, hogy ami nekem nincs, amire vágyom, áhítozok utána, azt nyilván nagyra fogom becsülni, ha egyszer lesz benne részem. Ha viszont csettintésre megkapom, válogathatok... stb., mert megtehetem, akkor miért ne tenném (amíg akarom)?
2016. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A homoszexualitas nem valasztas kerdese,mondom hetero nokent.A szebb nok kozt is vannak kedvesek es majd raunnak jokepuekre.Ejon meg a te idod ;)
2016. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
A homoszexualitás betegség. Ne magyarázza már meg senki, hogy bele van kódolva a gyerekbe a bu_ziság! A környezete teszi bu_zivá.
2016. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"nekem a megcsalásnak a gondolata sem jutna eszembe, ha lenne egy átlagosan vonzó barátnőm, akit szenvedélyesen tudnék szeretni"- nekik sem, ha éppen ők is szenvedélyesen szerelmesek az adott lányba. De az a helyzet, hogy amíg nem találkoznak azzal a bizonyos lánnyal, akibe szenvedélyesen bele tudnak szeretni, addig csak időtöltésnek használják a nőket, tökmindegy, hogy néz ki, csak úgy, üríteni. Őket persze, hogy nem tartják így nagyra, hiszen sem érzelem, se tisztelet nem nagyon fűzi őket hozzájuk.


A homoszexualitás meg valóban nem döntés kérdése, még nem tisztázott, hogy pontosan mi okozza, de az biztos, hogy betegségként nem definiálható, mert az feltételezné, hogy bizonyítottan szerzett és "gyógyítható" dologról beszélünk. Miközben ez nem igaz- az, hogy az öt éves Pistike jobban szeret a lányokkal babázni, vagy hogy az iskolás Juliska inkább focizik a fiúkkal és rövidre vágatja a haját, az nem bizonyított, hogy szerzett tulajdonság lenne, ellentétben azzal, hogy például a sokkterápia vagy az elektrosokk vagy bármi hasonlóan radikális módszer nem működik ennek megváltoztatására. Egyébként, kérdező, csak hogy megnyugtassalak, vannak csúnya melegek is, és bizonyára előfordul, hogy nekik is vannak párkeresési nehézségeik (ha nem vagy híres, akkor a csúnyaságot nehéz "egyedi megkülönböztető jel"-ként eladnod és kezelned).

2016. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mást jelent egy pohár víz egy folyó partján, és mást a sivatagban. Ha ki vagy száradva, megiszod a szennyezett vizet is, de garantálom neked, hogy ha találsz egy vízcsapot, mindjárt kiöntöd, és a friss vízből iszol. Te is, mint mindenki más. Ha te tudnál csajozni, te is ugyanúgy válogatnál, mint akiket most irigyelsz.
2016. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha a tökéletes faszik megbecsülnék a nőket akkor csak ők maradnának életbe.
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most én is azt mondom ebben a helyzetemben, hogy nem csalnám meg a nőket, de egyáltalán nem mernék rá mérget venni, hogy ha sikeres lennék a nőknél, akkor hűséges lennék e. Ez kicsit olyan, mint amikor haverokkal kint voltunk az utcán, beszélgettünk, néztük,hogy némelyik egész fiatal srácnak milyen menő autója van. Ugye jöttek egyből a megjegyzések: " Apu pénze", De tudja már élni apu pénzét" stb. Aztán egy haverom megmondta, hogy Miért? Mi ezzel a gond? A helyében mi is "élnénk" apu pénzét. Szégyen, nem szégyen, tökéletesen igaza volt. Azt mondom, amíg nem adatnak meg nekünk olyan esélyek, mint másoknak, addig ne mondjuk, hogy mi ezt vagy azt nem csinálnánk.
2016. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem ilyen egyértelmű azért.

Az exem 21 éves koráig küszködött, soha nem jött össze vele egy lány se, magányos volt, szomorkodott, stb, aztán összejöttünk, kb fél évig nagyjából elvoltunk, azután meg semmibe vett és kihajított, pedig neki meg ""kellett"" volna becsülnie, ugye, a te logikád alapján.

A mostani páromnak már volt előttem pár barátnője, és szerintem most se okozna neki gondot újat találni, ha akarna, sőt, akár nálam szebbet is, mert kifejezetten jó pasi, és belsőt tekintve is nagyszerű ember, mégis nagyon sokra becsül, törődik velem, figyelmes, állandóan a kedvember jár, stb. Mert szeret engem, ennyi.

Emellett még 3 csúnyácska, magányos pasi próbálkozott be nálam, miközben volt párom, ezért természetesen normális hangnemben visszautasítottam őket, hát voltam én a szűzk..ától kezdve minden :D Szóval nem mindig igaz, hogy jó pasi = tahó, és átlagos/átlag alatti srác = jólelkű, kedves.


Viszont általánosságban igaz: végtére is mi a fenének becsüljék meg az adott lányt, ha kb 5 percükbe kerül találni helyette másikat? Sok kapcsolat van, amiben nincs igazán érzelem, csak egy ideig jól érzik magukat egymás mellett, jó a szex, meg jó mutogatni a másikat a haveroknak/barátnőknek, és kész. Ilyen kapcsolatban nem érdemes hűséget vagy ragaszkodást várni.

Ahol meg van szerelem/szeretet, ott meg nem azon múlik, hogy ki mennyire jól néz ki.

Ráadásul, ha egy pasi elkeseredésében jön össze egy lánnyal, hogy "tök mindegy, milyen, de végre van valaki, aki hajlandó velem lenni", az nagyon nem jó alap egy kapcsolathoz, és hamar az lesz, mint velem és az exemmel: igen rövid időn belül rájönnek a felek, hogy mégse jó együtt, és vége a jóvilágnak.

A kapcsolatok nem úgy működnek, hogy ha már összejöttök, akkor 100%, hogy passzoltok is egymáshoz :)

2016. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!