Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan lányok, hogy valamilyen srácot nagyon elküldtetek a fenébe, de utána visszajött és történt valami?

Figyelt kérdés
:) Van egy srác most, akit 5 hónappal ezelőtt leoltottam, hogy gyerekes hülye fsz és most udvarol. Nem egészen értem :)

2020. aug. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ló nincs, jó a szamár is. Biztosan így gondolja a srác.
2020. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szex vagy birta a pofád
2020. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Nagyon oda volt értem régebben, de gyerekesnek tartottam és elküldtem. Most írt rám, hogy megnyugodtam-e már 😅
2020. aug. 6. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, utána az történt, hogy ismét elküldtem a fenébe 😂
2020. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Amikor bejelöltem Facebookon, úgy láttam, hogy nem egészen azok az adatok vannak ott, amiket ő elmesélt nekem az életéből, szóval pár hétig nem beszéltem vele. Utána viszont nagyon magam alá kerültem, és neki el tudtam sírni a bánatomat, ezek után pedig eldöntöttük, hogy találkozunk. Baromi gyorsan zajlott minden, pár hét után össze is költöztetünk, és végül több, mint 1 éves kapcsolat lett belőle. Utána viszont a szakítás nagyon durva volt. Kiderült, hogy valóban nem az őszinteség az erőssége, főleg nehéz és kellemetlen helyzetekben, viszont ezt én a rózsaszín ködtől sokáig nem láttam. Csak akkor jöttem rá, mikor még a szakítás után is folyamatosan a képembe hazudott ő és a haverja is, szóval egy idő után megelégeltem és letiltottam mindkettőt, jó későn.
2020. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
kérdezz vissza, hogy ő felnőtt-e már
2020. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szépen beszélsz.Gondolom kultúrált,finom urihölgy lehetsz.A csávó meg,ha visszament ,télleg egy szerencsétlen ,töketlen,gyerekes f.sz.A végére igazad lett.

Nem kellenél,ha utánamdobnának ,sem!

2020. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Helyesírási szabályzatot elő. 😃😅
2020. aug. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!