Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, ha egy férfi meggondolja magát ismerkedés közben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 12:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Elég gáz vagy, ha másokkal ismerkedtél minden párod mellett. Ez nem dicsőség. Az ilyen maradna inkább csendben. Ilyen nekem ne adjon tanácsot. És olyan se, aki annyira nem korrekt, hogy több emberrel ismerkedik egyszerre.
2020. aug. 7. 15:42
 12/23 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, te hol élsz??

Szerinted pl. aki netes társkeresőn ismerkedik, egyszerre csak egy embernek írogat? (legyen az nő, vagy férfi) Ugye nem vagy ennyire naív?

Amíg nincs elkötelezettség, tehát amíg ki nem mondjátok, hogy "jártok", addig azt csinál, amit akar, nincs feléd semmilyen kötelezettsége. De ez általában az első személyes randinál el is dől, hogy lesz belőle valami vagy sem.

Szóval nem tudom, te itt milyen szintű ismerkedésről beszélsz, írhatnál valami konkrétumot!

2020. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt csinál persze, de akkor sem korrekt több embert hülyíteni egyszerre. Ez sem igaz, hogy nincs elszámolnivalója, mert ha hülyít, hogy kellesz neki, meg a randit is leszerve, majd miután elhívott randizni, 1 napra rá lemondja, hogy mással menjen el a mi megbeszélt időpontunkban, úgy, hogy semmit se szól, az gáz. Az is
2020. aug. 7. 16:08
 14/23 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen értelemben az érzéseiddel játszik
2020. aug. 7. 16:10
 15/23 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy eltűnt. Fix randink volt megbeszélve és én írtam rá randi előtt, hogy milyen öltözetbe menjek. Akkor mondta, hogy bocs mégse lesz jó. De ő kért randit és napokig hülyített azzal, hogyha majd együtt leszünk. Szóval ez azért picit más
2020. aug. 7. 16:15
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

Semmilyen tanácsot nem adtam! Csak nem vagyok álszent! Ha van párom számra ő létezik.

És naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a legtöbb férfi, akivel iserkedtél nem beszélt mással.

Ja és a 3. párommal vagyok együtt, tehát 2 olyan eset volt, ahol az ismerkedés (szex, szinte csók se volt, nálam az a 2. 3. randin se divat) mellett másokkal is beszéltem és találkoztam. Pláne a mai világban, ahol ugye csak úgy lelépnek az emberek "meggondolják magukat"!

Amíg meg nem mondjátok ki, hogy együtt, addig sztm semmi nincs abban!

Lehet a felfogásod nem tetszett neki, vagy hogy naiv vagy!

2020. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező meg szeretnélek erősíteni abban, hogy te gondolkodsz normálisan, örülök, hogy még vannak ilyen lányok. 30f
2020. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Az szerintem is oké, ha valaki több emberrel beszélget egyszerre.

Ha valaki korrekt, akkor a beszélgetések alapján leszűri, hogy ki a szimpatikus, és kivel szeretne eljutni a sok közül személyes találkozóig. Még az is belefér, ha az első találkozó után még találkozik valakivel, mert nem tudja eldönteni. Na de amikor már 2-3 randin, csókon, esetleg szexen túl vagytok és még úgyis találkozgat másokkal párhuzamosan, az iszonyat undorító.

2020. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

17. Szerinte mmeg nem!

Lefogadom, hogy ez valami netes társkeresős ismerkedés, és még egyszer sem találkoztak, de a nő már "szerelmes", meg ő már úgy van vele, hogy együtt vannak, mert lebeszéltek egy randit. Meg ezt ígérte meg azt ígérte, meg hogy kellesz, stb...hahahah.

Az ilyen naív nőket szokták beetetni vadidegenek azzal, hogy adj kölcsön 1 milliót holnap visszaadok kettőt. :DD

2020. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"én írtam rá randi előtt, hogy milyen öltözetbe menjek"

Kérdező, amúgy képzeld vannak olyan barmok is akiknek ez is elég lehet a kiábrándulásukhoz. Nekik egy ilyen kérdés azt sugallja, h nem vagy tökély magabiztos, és ettől rögtön vissza is futnak anyuci szoknyája alá, és várják a magabiztos nőt.

2020. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!