Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy felkertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy felkertem egy férfi érdeklődését, randizunk, aztán meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Mostanában nem tudom miért,de ha valaki ismerkedne velem, akkor az első alkalmakkor lebókolja a csillagokat is az égről, aztán hirtelen jön a " nagyon szép,kedves lány vagy,de nem érzem azt amit kell."

Hozzáteszem: NEM történik semmi szexuális dologgal kapcsolatos,szóval az sem lehet,hogy megszerett és megunt.

Sok ismerősöm szerint az,hogy túl komoly és céltudatos vagyok,ez megijeszt sok pasit,és ne feltétlen magamat okoljam.

Ti mit gondoltok?


25/L



2016. máj. 14. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Valszeg nem a külsőd az oka, szóval ha magadba nézel, biztos megtalálod az okát.

Lehet, hogy feminista vagy, okoskodsz, parancsolgatós vagy, nincs humorod, sok minden lehetséges.

Gondolkozz a férfiak fejével: vajon milyen nőt keres a többség? Mennyire felesz meg ennek?

2016. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te most privizni szeretnél? csakmert ennyiből nehéz megmondani a tutit
2016. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
agymosott idióta csávók, nemtom mit várnak
2016. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

1. válaszoló fontosat írt, de ettől még nincs igaza:

"Gondolkozz a férfiak fejével: vajon milyen nőt keres a többség? Mennyire felesz meg ennek?"


Kérdező, igen... De gondolkozz és tényleg gondolkozz. A többségnek akarsz megfelelni? Biztosan?


Szerintem nincs azzal baj, ha egy nő komoly és céltudatos. Nekem ez például nagyon bejön. Számomra vonzó az ilyen nő. A pasik többsége szerintem felszínesebb. Féltené melletted a férfiszerepét. Egy intelligens és gondolkodó nőtől lehet veszélyben éreznék magukat sokan.


Én azt gondolom, hogy egyszerűen nem akadtál még rá olyanra, aki komolyan értékelne. A felszínes alakokkal meg jobban jársz, ha nem akadsz össze :) Már ha tényleg nem akarsz velük összeakadni.


Ja és igen, hogy mit gondolok még:

Baromira vonzó lehetsz, bár nem látlak. Egy határozott és céltudatos lány, igazi főnyeremény manapság. Én örülnék ilyen barátnőnek :)


25F

2016. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az teljesen normális, hogy mikor már jobban megismer, akkor rájön, hogy esetleg mégse téged keresett. Van ilyen, sokfélék vagyunk, és sokféle társat keresünk. Ők nem olyat, mint te, valaki meg lehet, hogy pont olyat (vagy kellően közelit), mint te.


Nekem inkább az a fura, hogy az első alkalmakkor, amikor még nem is ismernek, akkor "lebókolják a csillagokat is az égről". Nem is ismernek még, szóval el lehet képzelni, hogy mennyi tartalom van azok mögött a bókok mögött, és mennyire inkább csak formaság.

Nekem inkább ez a necces dolog, de valószínűleg azért csinálják, mert az a "társadalmi norma", hogy a férfi udvarol a nőnek, nem pedig az, hogy a két fél ismerkedik, aztán meglátják, hogy mi lesz belőle.

2016. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mikeXxX ***** válasza:
Ez kevés infó kicsit kibővítenéd ?
2016. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ebből nekem az jött le, hogy tényleg túl komoly lehetsz, és nem tudod magad elengedni. Nem érted a viccelődéseket.

A céltudatosság az nem lehet gond mert az igenis vonzó ha tudja egy nő, hogy mit akar és nem kell irányítani, bár sok férfinak irányítás mániája van, de te ne az ilyeneket keresd. A komolyságra visszatérve egyébként nem bánnám ha kifejtenéd részletesebben, mert lehet én értettem félre.


26/F

2016. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jön be nekik a személyiségeddel kapcsolatban valami vagy több minden. Ez nem baj mindenkivel van ikyen. A lényeg h ennek ellenére ugyan úgy add mindig magad ismerkedésnél és akkor ha összejön valakivel valami akkor tényleg téged akar majd és nem azt akit eljátszol. Ha könnyen lehetne találni ideális párt nem is becsülnénk meg annyira őket.
2016. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mondjuk ha a randin rágyújtasz egy szál cigire, akkor belőlem is ilyen reakciót váltanál ki.


nem jönnék össze bagóssal semmi esetben sem!

2016. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, csak még hozzáteszik, hogy nem bennem van a hiba. Én már ezen nem tudok elmenni.
2016. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!