Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az okos, sportos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos, sportos, szép, vicces nőktől miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egoista, de valóban igazak rám a fentiek. Sokan amint megtudják, milyen egyetemen tanulok, miket sportolok, milyen eredményeim vannak, hogy ambiciózus vagyok, rögtön 3 lépést visszavesznek és lassan elszivárognak. Miért ennyire "ijesztőek" az ilyen nők? Mondják, hogy szép, okos, sikeres embereknek milyen könnyű a pártalálás, de sajnos ez nagyon nincs így.

25N


2020. aug. 7. 19:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Mert legfeljebb csak annak hiszik magukat. Én ilyen vagyok (és ezt nem én találtam ki magamról), mégsem tartanak tőlem. Egy réteg talán, aki másra keres más karakterű nőt, de annyi ember akkor is elkerülne, ha másmilyen lennék, hiszen nem tetszhetek mindenkinek. Ezt az erős nők nem kellenek a pasiknak, mert félnek tőlük dumát nem tudom, ki találta ki, de szerintem egy rohadt nagy önámítás. Legalábbis felénk azok áltatják magukat vele, akiktől én is vakarózni tudnék még barátnőként is, nemhogy egy kapcsolatban elviselni hasonló karakterű embert. Lényeg a lényeg, lehet ezt normálisan is csinálni, csak sok ember inkább a komplexusai miatt akar teljesíteni, aztán csak veri magát, hogy ő aztán valaki, miközben emberileg nagyon nehéz eset.


Lehet lepontozni, ha valakinek nem tetszik.

2020. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%

Ijj, hát szerintem ha nekem kellene kiindulnom abból, hogy a fizetésem, a képzettségem, a sportosságom/alakom és a humorom alapján mennyi esélyem lenne párt találni a te elméleted alapján, azt mondanám, ideje lenne elvonulnom apácának, mert mindenki retteg tőlem és otthon vacog a kis zugában, hogy véletlenül se randizzon egy ilyen "sikeres és erős" nővel. Ehhez képest nagyon is kedvelnek a férfiak, barátként is és nem nagyon okozott gondot a randizgatás sem, de a mostani párommal már jegyben járunk.


Hagyjuk már a rizsát, valami van veled, amit nem veszel észre. Kérdezd meg pár férfi ismerősöd vagy azokat, akikkel randiztál, de nem lett belőle semmi. Mondd nekik, hogy legyenek nyersek, nem fogsz megsértődni, de érdekel az igazság. Szerintem amíg magadat vakítod az ilyen spekulációkkal, sosem fogod megtudni, mi a baj veled. A barátnők meg a rokonok ilyenkor elfogultak és csak vigasztalni fognak, ne rájuk hallgass. Már ha tényleg rá szeretnél jönni, min kellene változtatni...

2020. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen egyetértek az előzővel, valami a viselkedésében lehet ami nem oké, de ezt maga az ember nem biztos, hogy meg tudja ítélni objektíven.

Vannak nagyon szép dekoratív emberek viszont a természetük nem vonzó valamiért, férfiben is van ilyen.

2020. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a "miért tartanak a férfiak" szöveg szép nagy önámítás, ahogy írták, általában az egoista, önimádó emberek szokták ezt feltenni, akik nincsenek tisztában a hátrányos tulajdonságaikkal, csakis arról vannak meggyőződve, hogy ők a két lábon járó non-plusz-ultra.

A szépség nőknél egy összkép, ha valakinek borzalmas természete van, az kivétel nélkül kiült a megjelenésére is, lehet bármilyen mértanilag, esztétikailag szép arca, kalap szamócát ér az egész összkép.

2020. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
Attól függene nálam, hogy hova jársz egyetemre. Szerintem valami napköziképzőbe, ami mellett van időd sportolni eleget és azt hiszed, hogy most egyetemistaként, sportolóként, te vagy a női társadalom csúcsa.
2020. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
41%
15: azért nem olyan nehéz sportolni egyetem mellett... Nekem mérnöki szakon, munka mellett is sikerült tartanom az edzéstervet. De egyébként azzal egyetértek, hogy ilyen nagy arca jellemzően a Corvinusos ringyóknak meg a BTK-s/MOMÉ-s szutykoknak van, akiknek aztán igazán nem kéne azt hinni, hogy ők vannak a tápláléklánc csúcsán... :D
2020. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bár a sikeresség elég meghatározhatatlan dolog. Miért vagy te sikeres? Mert egyetemre jársz? Az nem siker. Sportolsz? Még csak az se. Ijesztő lennél? Szerintem nem ijednék meg tőled. Ambiciózus vagy? Szerintem írd le, hogy hova jársz, mik a sporteredményeid, mik az ambícióid és majd elmondom, hogy félnék e tőled így élőben, ennyi alapján. Első olvasásra semmi ijesztő nincsen benned, viszont szerintem jobbnak tartod magad annál, ami vagy. Mert, hogy semmi extrémet nem olvastam, az biztos.
2020. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdéseket értelmes nőktől nem hallasz. Azt hiszem, ez elég sokat elmond a témáról: Igazából nem menekülnek az értelmes nőktől a férfiak. Az más kérdés, hogy te valószínűleg közel sem vagy annyira okos, szép és vicces. Vagy ezek mellé társul valami kibírhatatlanul borzalmas tulajdonság.
2020. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek mond el melyik az az egyetem és mik azok a fenomenális sporteredmények mellé és akkor talán segíthetek! Én magam is egyetemista vagyok.
2020. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Utolsó éves vagyok az orvosin, ha minden jól megy summa cum laudeval fogok diplomálni. Küzdősportoltam 10 évig, mostmár csak futóversenyekre, félmaraton/maratonokra járok. 1:40 alatt futom a félmaratont. Crossfitre járok, és mostanában eljárogattam spartan versenyekre is, ahol szintén jó időket mentem.
2020. aug. 8. 12:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!