Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az okos, sportos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos, sportos, szép, vicces nőktől miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egoista, de valóban igazak rám a fentiek. Sokan amint megtudják, milyen egyetemen tanulok, miket sportolok, milyen eredményeim vannak, hogy ambiciózus vagyok, rögtön 3 lépést visszavesznek és lassan elszivárognak. Miért ennyire "ijesztőek" az ilyen nők? Mondják, hogy szép, okos, sikeres embereknek milyen könnyű a pártalálás, de sajnos ez nagyon nincs így.

25N


2020. aug. 7. 19:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
25%

Megvan a titok nyitja. Minek ismerkedne veled? Valószínűleg egy másik orvossal fogsz összejönni, legalábbis pocsék időbeosztásban dolgozni. Ráadásul semmi nőies nincs abban amit csinálsz, és valószínűleg számukra túlságosan kidolgozott izmokkal jár. Hidd el, ha balettoznál meg lennének érted őrülve.

Meg ugye az eredményeidet nyomod előtérbe, aki nem maratoni futó, az úgy gondolja, tuti lenézed őt. Tudod, eredményekkel dicsekedni csak a férfiak szoktak. Fordítva nem menő.

2020. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy lefutod 1:40 alatt? Nekem a múltkor a félmaraton sokkal tovább tartott. Nem hinném, hogy ennyivel jobb lennél de talán mégis, ki tudja. Mondjuk az alapján amit írsz érdekes lehetsz, de nem ijesztő. Az meg, hogy te mit sportolsz, annak semmi köze az orvosihoz. Most szerintem akkor vagy orvos legyen valaki, vagy sportoló. Majd orvosként is félmaratonokat futnál? Minek? Engem az infós lányok meg a mérnökök mondjuk jobban izgatnak, nem is kell neki sporteredmény, csak legyen egy jó féle testük. Tehát nálam a sporteredmény nem számít. Szép? Az mondjuk igen. Vicces? Nem biztos, hogy nekem az lenne. De ez így, hogy sportra figyelsz versenyszinten az egyetem alatt, az nekem nem tetszik. Hobbiból nem lenne vele semmi baj, bár akkor is talán sok lenne. Neked orvosként (bocs hallgatóként), hogy a fenébe van erre időd?
2020. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

20: Hasonló kaliberű exe volt a páromnak. Azért vágta ki, mert hisztis volt, mikor a qrvaélet állítólag és ahányszor veszekedtek, mindig csak a dacolás és a szándékos idegesítés ment, nem az, hogy megbeszéljék. Mellette sima alapszakos diplomával mindig ment a lenéző duma, meg hogy bezzeg neki az orvos anyja meg a mérnök apja... Hát ezt még én sem hallgatnám, bohóc az ilyen ember.


Ahogy mondtam is, én sem maradtam le ettől a szinttől, sem tanulmányokban, sem sportban... Velem mégis lepacsiznak még azok is, akik olyanok, mint apósom, hogy elmondásuk szerint utálják a műmájer elit tyúkokat. Nem értem, mi a gondod. Még egy nálam/nálad sokkal nagyobb emberrel, mondjuk olimpikonnal vagy egy proffal is barátságosak az emberek, nem szólják meg és nem félnek tőle, amíg jófej és nem nagy az arca... Hányszor mulattunk mi is az egyetemi tanárainkkal, hihetetlenül nagy forma némelyik, nem is feszélyezett a társaságuk senkit.

2020. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mármint a páromnak volt alapszakos papírja, neki meg orvosi végzettsége és ettől hihetetlenül nagy embernek érezte magát... 😂
2020. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mert nem okos, hanem okoskodó.


Mert akinek van tapasztalata ambiciózus nővel kapcsolatban, az tudja, hogy semmi sem jó és semmi sem elég nekik.


Mert a sporteredményeidből sem jön le más,mint a folyamatos bizonygatás és bizonyítani vágyás. És az ezzel együtt járó lenézés(ami lehet akaratlan is).

2020. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ebbe mi a nagy siker? Egyetemista, aki sportol mellé. Az egyetemen jól tanult de még csak nem is végzett, jól sportol de ott se nyert semmit. Viszont mint írtam, nekem a sport eredmény nem előny. Még ha jók is a jegyeid, akkor sem vagy több egy egyetemistánál, aki jól tanul. Az ambíciókat nem látom. Van egy sikeresen tanuló, sportos egyetemista. Mik azok az ambíciók kérdező? Mellesleg a barátom gépészmérnökként napi 10 órát tanul egy elég jó korrigált kreditindexért, neked hogy a fenébe van időd ennyit sportolni azt se tudom. Talán egy Istenverte géniusz vagy.
2020. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nem úgy indítom az ismerkedést, hogy a másik arcába nyomom az érmeimet vagy viszem a stopperórát, hogy nézd mit futottam múltkor, útközben derülnek ki a részletek, nyilván kikerülni nem lehet a kérdést ha feljön a hobbi téma. Az egyetemmel, tanulással sem abszolút nem dicsekszem, az ismerkedés elején azt is gyorsan letudom. Viszont ott sem lehet kitérni a kérdések alól, mert nagyon érdeklődőek az emberek. Ambiciózus pedig azért vagyok, mert pontosan tudom hol szeretném, hogy tartson az orvosi karrierem x év múlva, szeretném a 2 szakvizsgámat időben megcsinálni, és ha már ezt választottam, szeretném szereti a munkámat, amit majd csinálok.


26-os, nekem a sport a hobbim, kikapcsolódást nyújt egy fáradt nap után elmenni egy órát szaladni. Napi 1,5 órán tudok keríteni mindig, még a legdurvább szigorlataim előtt is, mert feltölt. Élvezetből csinálom, nem az eredmények miatt, az csak ráadás.

2020. aug. 8. 20:57
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdező az abszolút lényegtelen, hogy mik az eredményeid, nálam mondjuk. Bár azóta se értem az 1 óra 40 perces idődet. Nekem 2 óra 28 perc volt 22km. Ennyivel csak nem vagy jobb, vagy mégis? Nem is ez a lényeg, ha amit mondasz az tényleg igaz, csak hihetetlen. Mondjuk én nem orvosira járok nekem fogalmam sincsen, hogy mi számít ambíciózusnak nálatok, nekem nem lennél ijesztő, az biztos. Egy dolog miatt lenne kicsit felejtős, hogy én nem orvossal akarnék kapcsolatot, hanem mérnökkel, informatikussal. Én is egyetemista vagyok amúgy. Nem ijesztő az, amit leírtál. Leírnád, hogy mik a terveid X év múlva és az mivel jár? Én magamtól nem tudom, hogy az mivel jár.
2020. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem az egész sztoriban rezeg a léc...


Szóval te vagy a tökéletes csaj, aki mindent csinál és mindent tökéletesen, de valahogy a pasiknak ez nem jön be.

Hmm, fura. Nézzünk körül akárcsak itt: Rengeteg pasinak már az bejön, ha egy nő nem 100 kilós. Te mégsem jössz be nekik?

Jó vagy a sportban, jó vagy a tanulásban. De, arra mégsem jössz rá, hogy a pasik miért lépnek le? Hmm, ez is fura.


Nekem az egészről Bogdándi Virág ugrik be. 1 évvel ezelőtt volt egy hasonló kérdés, ott a kérdező teljesen őt írta le, úgy előadva, mintha ő lenne és hasonlókról panaszkodott.

2020. aug. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó lenne egy ilyen csaj. Gondolom, nem egy bólogatós kiskutya vagy. Én is napi szinten eltöltök 1,5 órát sporttal (edzőterem + futás). Eddig minden barátnőm csak picsogni tudott, hogy miért sportolok ennyit...

Egyetemi végzettségem is van (jogász), engem nem zavarna egy orvos leány.

2020. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!