Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az okos, sportos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos, sportos, szép, vicces nőktől miért tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egoista, de valóban igazak rám a fentiek. Sokan amint megtudják, milyen egyetemen tanulok, miket sportolok, milyen eredményeim vannak, hogy ambiciózus vagyok, rögtön 3 lépést visszavesznek és lassan elszivárognak. Miért ennyire "ijesztőek" az ilyen nők? Mondják, hogy szép, okos, sikeres embereknek milyen könnyű a pártalálás, de sajnos ez nagyon nincs így.

25N


2020. aug. 7. 19:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Általában az ilyen nők hasonló kaliberű társat keresnek, így az átlagember megkíméli magát pár felesleges körtől. Vagy kevesebbnek érzi magát, vagy tudja, hogy úgysem lenne elég a nőnek.
2020. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Mert az ilyen nők az első adandó alkalommal továbbszállnak egy gazdag, kigyúrt, bunkó pasihoz, azért.


Nem vagy egoista de azért tisztában vagy a saját értékeddel... gipsz jakab pedig nem fog megfelelni neked pusztán azért mert szeret téged.

2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

De Igen is könnyű.


Viszont te csak vársz. És vársz és vársz hátha ott terem az ajtód előtt.

És a hozzád hasonlóak is várnak, de nem tesznek semmit.


Sokan azt hiszik , mert ők szépek jól néznek, és okosnak tartják magukat, ők ezért mindent elvárhatnak.


Akarsz egy pasit? Tedd meg te az első lépéseket.


Vagy várj tovább...

2020. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartok tőlük. Ezek számomra különösen előnyös tulajdonságuk. Akikkel eddig dolgod volt, gondolom kevésnel érezhették magukat melletted, nincs rendben az önbecsülésük.

29/f

2020. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem ezért szívódnak fel.

Valójában őket az érdekli mennyire vagy nőies, és az elképzelésüknrk megfelelő személy. A hetero férfiakat kizárólag ez izgatja nem az, hogy melyik egyetemre jársz.

N

2020. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

Sosem kéne ilyen nő, maximum szeretői/szex kapcsolatra. Nekem egy nő legyen NŐ, nem kell ilyen társ. Mert nincs kedven folyamatosan versenyezni sem vele, sem érte. Ahogyan a 2. válaszoló írta.


És a 3. is igazat ír!

Lehet, hogy ott az igazi számodra, a Béla az egyetemről, de ő ugye alacsony. Vagy a Dani, a szomszéd lépcsőházból, de ő meg pocakos. Vagy a Tomi, akivel eszméletlen jó lenne a szex, de téged zavar, hogy nős. Vagy épp az...

2020. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

#6 Vagy a Tomi, akivel eszméletlen jó lenne a szex, de téged zavar, hogy nős. Vagy épp az...

Igen vazze, minden normális nőt zavar az, hogy ha egy nős pasi csapja neki a szelet. Párkapcsolatra keres társat az ember, nem szexelni, meg családapákat elszeretni.

2020. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

7.-nek.


Szerencsére sok nőt nem zavar a gyűrű. >:)

2020. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de most előlegezzük meg a kérdezőnek, hogy normális...
2020. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kihívást jelentenél, nem félnék tőled, sőt: szerintem tanítanál pár jó dologra:).
2020. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!