Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha egy férfi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfi az első randin azt kérné, hogy ajándékozzátok meg egy fanszőrötökkel, hogy ő azzal aludhasson egy kis medáliába zárva, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek? Nem egy nagy kérés. Cukinak gondolnátok, hogy mindig rátok akarna gondolni?

2020. aug. 8. 14:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Sírjon az IPL szalonomban, hátha van náluk valahol egy kósza fanszőr, nálam már nincs. 😅
2020. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
44F?
2020. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy olvasom, itt a legtöbb nő frissen borotvált p1nával megy a randira😃 akkor már a szex is mehet első randin? Vagy akkor minek? A seggeteken sincs egy szál szőr sem a szegény srác számára. Kicsit füllentesz, hogy a sunáról származik(reméljük nem szagolja meg és nincs rajta betyárkörte sem) . Kimész a budiba, visszajösz és könnyes szemmel átadod. ti: mikor kitéped biztos könybe lábad a szemed😃
2020. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13-as Ezt add össze, a seggemen sincs!
2020. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát 14-es akkor te elszúrtad ezt a jó partit, nem tudsz szuvenírt adni neki a randi után😄
2020. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megadnám neki a terapeutám számát, és azzal a boldog tudattal köszönnék el, és mennék haza, hogy egy embert már biztosan tudok, aki még nálam is furább :) egyébként szerintem kisurrannék a mosdóba, megkérném egy barátnőmet, hogy 5 perc múlva hívjon fel valami kamu dumával, hogy azonnal szüksége van rám, és lepattannék, aztán letiltanám mindenféle felületen, ahol utolérhető vagyok.
2020. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor olvastam hogy kisurranál a mosdóba, azt hittem a szőrért mész😄
2020. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Elnézést a félreérthető mondatért, nem állt szándékomban megtéveszteni :D
2020. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem onnan akarnál szerezni egy használtat, a budi széléről. Így azért korrektebb.
2020. aug. 8. 19:34
 20/24 anonim ***** válasza:
Hogy ez senkinek nem jutott eszébe😃 meg is van a p1naszőr😄
2020. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!