Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy azért ejtett, mert szerintem udvariasabban is megvendégelhetett volna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedtem a pasival, tegnapelőtt voltam a lakásán először. Nagyon hangulatos volt, van egy kis erkélye is, oda ültünk ki. Mondtam, hogy nagyon jól esne egy kis bor, vagy valami egyéb ital. Erre sorolta, hogy milyen üdítők vannak, meg víz, mert ő nem iszik alkoholt. Én hirtelen elcsodálkoztam, hogy milyen háztartás az, ahol nincs valami rendes ital, és gondolhatna erre az ember, ha vendéget vár, mivel a többségnek jól esne egy kevéske, és az lóg ki inkább, aki még ilyen alkalmakkor sem iszik semmit. Azt nem rögtön így egyben zúdítottam rá, hanem beszélgettünk, és fokozatosan, látta a meglepődést és kérdezte, hogy mégis mi a problémám, miért vágok arcokat.

Erre rögtön azzal jött, hogy miért lenne kötelező, egészségtelen, meg a részegség, alkoholizmus, sattarattata, meg miért kell elvárni mástól, milyen már, hogy beszólok, miután még sütött is nekem süteményt, és lesi, hogy minden jól alakuljon.

Én elismételtem, amit előzőleg mondtam, és felhívtam a figyelmét, hogy ennek az alkoholizmushoz és az ő ízlésének nincs köze.

Akkor kimondta a végét: Ha nem tetszik, haza lehet szépen menni.

Én így tettem, de annyira megalázó volt, hogy sírtam hazafele menet.

Megkérdeztem a véleményét két kollégámnak, de különböző véleményen vannak. Ti mit gondoltok?



máj. 17. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Én a pasival vagyok. Nálam sincs alkohol…az meg, hogy sütött sütit, készült, te mégis az alkoholt hiányoltad az külön gáz.
máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
80%

"sattarattata"


Ezt még életemben nem hallottam, de ellopom tőled! Köszi. 😃



Mindkettőtöknek igaza van, de jó döntést hozott meg.


Figyelj, lehet, hogy a családjában volt alkoholista, ő volt az, vagy az exe és annyira gyűlöli az alkoholt mivel tudja mit okoz, hogy inkább nem tart otthon egyáltalán. Szóval érthető az ő oldala.


A másik dolog hogyha nem randiztatok annyi ideje, nem jártattok, nem ismered te olyan régóta akkor bár szép szavakkal hoztad tudomására a véleményed udvariatlanság, sőt pofátlanság.


De persze valahol neked is igazad van abban, hogy azért a vendégeknek szoktak tartani italt.


Nem hozzád való, engedd el az esetet.

máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
80%

Jól tette. 😂 hülye pitsa vagy.

Én se iszok, és nem tartok otthon alkoholt. A vendég ihat üdítőt, gyümölcslevet, vizet.

Nem tartok otthon olyat, amit nem fogyasztok. Nem szeretem a piásokat. Visszataszító a látvány is, ahogy alkoholt isznak.

máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
91%
Leszólni a vendéglátó kínálatát szerintem prosztó dolog. Kb úgy viselkedtél, mint valami alkesz, aki remeg a kannásbor után.Én is kihajítottalak volna...
máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
83%
Öhm kérdező én is a férfi oldalán állok. Ez most olyan szituáció mintha te cigarettáznál és elvártad volna, hogy legyen nála cigaretta, vagy akkor rá akartál volna gyújtani a konyhában, arcába fújtad volna a füstöt és hasonlók. Ő hogyha egyszer nem iszik még félévente sem egy pohárkával nem kötelező neked eleget tennie. Készült a randira te meg tönkretetted az egészet mert pofákat vágtál, sőt kinyitottad a lepcses csőröd. Tiszteletlenül viselkedtél vele szemben. Természetesen elzavart, én is megtettem volna a helyében. De még oda vágtam volna, hogy keress magadnak alkoholistát mert az olyan illik hozzád. :)
máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
96%
Ja egyébként a vendégek szoktak vinni ajándékot, pl. egy üveg bort, pezsgőt. Fogalmam sincs miért tőle vártad el, hogy legyen nála pia. :D
máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
95%

Olyan személy meg sem szólalhat az udvariasságról aki valakinél vendégségben elkezd követelőzni és minősítgetni. Ez meg az udvariasság két külön világ. Udvarias ember egyébként is visz egy üveg bort, és azt meg lehetne inni, sőt meg is kell mert az etikett azt írja elő hogy az ajándékba kapott bort fel kell szolgálni.

(Mindemellett az egész baromi életszerűtlen, válaszgeneráló kitalált sztori...)

máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább magadba keresd a hibát, mertha ennyire nem bírod ki pia nélkül, és hiányolod, szinte már felháborodsz, inkább veled van a gond, ha ennyire remegsz az alkoholért és kivagy, miért nem vittél te megaddal?

Neked olyan pali kellene aki piával vár, jól leitat, megdug, nem pedig aki normálisan áll hozzád és süteményt süt neked!

máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy hogy-hogy nem jött mint téma elő a pia, függőségek? Hogy-hogy nem kérdeztél rá, hogy vigyél-e valamit, akár likőrt? Te nem tudod micsoda való. Ő vele semmi probléma...
máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
85%
9-es ha valaki már így háborog a piáért és kikel magából, ott már függőségi gondok vannak szerintem is. Lehet, hogy ezt a srác is úgy gondolja, hogy nem kell neki ilyen nő aki ennyire piafüggő, úgy hogy ő nem iszik.
máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!