Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy lánnyal, akivel nem tudtok beszélgetni, hátha később megnyílik?

Figyelt kérdés

A lány tök szép, de elég csendes (nem csak velem), nem igazán lehet vele jókat beszélgetni, minden azon múlik, mennyire erőltetem meg magam.


De olyan szinten, hogy nem tud mit mondani ha 3 mondatot mondok magamtól... Végig irányítanom kell, még arra is gondolnom kell, hogy olyat mondjak, amire tud majd mit reagálni :D Szóval kimerítő.


Külsőre nagyon szép, belsőre viszont nem tudom ezt hova tenni. Egyébként tetszik az, hogy rejtélyes, stb. De kérdés, hogy változhat ez? Megéri beletenni vajon az időt?


2018. nov. 15. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
És most azt hiszed csendes az olyan is marad? tévedésben élsz remélem tudod
2018. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%

Rejtélyes vagy csak nincs véleménye a dolgokról? Nem mindegy. Az elmondásod alapján a kisasszony inkább nem képes hozzászólni a dolgokhoz.


Elhiszem, hogy külsőre nagyon szép, de ha nem tudsz vele egy jót beszélgetni, akkor megette a fene. Én legfeljebb 4-5 randit adnék a dolognak. Ha addig nem fog változni a helyzet, akkor nincs értelme erőltetni a dolgot. A kapcsolat egyik alapja a kommunikáció.


25/F

2018. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Van, akiknél ez működik, nekem is vannak olyan ismerőseim, ahol egyik fél sem bőbeszédű, és jól megvannak. Szerintem aki ennyire zárkózott, az soha nem lesz szófosó, de ha te pl. el tudod fogadni azt, hogy vele sosem lesz dumaparti, akkor jól is alakulhat a dolog. Mondjuk én sem vagyok az a nagydumás, de engem is zavarna, ha sosem tudnék miről beszélgetni a másikkal, mert egyszavas válaszokat ad, és ő sosem kérdez. Neked kell eldöntened, hogy mi éri meg és mi nem.
2018. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Most azon fog múlni a folytatás, hogy téged elsősorban a szexus irányít-e, vagy képes vagy szublimálni az ösztönkésztetéseidet, és józanul gondolkodva olyan partnert választani, akinek nem (csak) a külső paraméterei tetszetősek, de kognitív, emocionális, verbális IQ-val is rendelkezik.


Ez a csaj olyan lehet, mint egy szép, de ürességtől kongó váza.


Csodálod egy ideig, de mivel nem tudsz mit kezdeni vele, kidobod.


Nem biztos, hogy azért nem kommunikációképes, mert félénk.


Lehet, hogy buta, és egyszerűen nincs mit mondania a világról.


Én a helyedben kilépnék ebből.

2018. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Most vagy autista, Aspis, vagy buta, mint egy marék föld. Ha szimpatikus, adj egy esélyt neki, de szerintem nem sokat fog változni.
2018. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen, nincs nagyon véleménye a dolgokról, nekem mindenről van, de így elég egyoldalú h mindig "igazam" van :D


Arra is gondoltam, hogy barátság extrákkal tökéletes lenne, de tuti megtörne, még ha csak fel is vetném.

2018. nov. 15. 18:46
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

"Egyébként tetszik az, hogy rejtélyes."


Ne légy elvarázsolva, szerintem az égvilágon semmi rejtélyesség nincs benne! Ha valaki buta, műveletlen, elemi kommunikációs készségek híján van, nincs mondanivalója, nincsenek gondolatai, meglátásai, véleménye, az minden, csak nem titokzatos és rejtélyes.

Pont az a lényeg, hogy irtó sekélyes valószínűleg, nincs rejtély, nincs mögötte semmi, nincs mélysége, ennyi.

Egy szép bábu. Néma, üres, felejtős.

De a farkad úgyis meggyőz majd az ellenkezőjéről, figyeld meg.

Nem lesz szíved kidobni, mielőtt meg nem dugod.

2018. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es, minden szavad igaz, sajnos az utolsó 2 sor is, nagyon vágyom rá, de nem lenne szívem...


Igen elengedem lehet.

2018. nov. 15. 18:49
 9/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... na, ugye, ugye... :))
2018. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ellenszenves vagy neki vagy nem lát benned semmi potenciált, én is azokkal vagyok hiperkuka...
2018. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!