Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha megnyílik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha megnyílik nekem egy nő de közben meg azt mondja hogy a láthatáron sincs senki akivel szexelne?

Figyelt kérdés
Nem igazi randi, csak viszonylag sokat beszélek egy csajjal egy ismerkedős oldalon. Nemrég elmesélte hogy mennyire megfektette az előző kapcsolata, durván elkezdte rombolni magát a szakítás után. Lehet én vagyok szemét ilyen téren de azért valamilyen szinten reménykedtem hogy azzal hogy jobban megismerjük egymást közelebb kerülnünk minden téren épp ezért eléggé megütött, hogy ma azt írta hogy kilátásban sincs pasi akivel lefeküdne.

2020. aug. 10. 11:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%

hú mert a 10-es aztán mindent tud....nincs szükség az oktatásodra.

köszönjük szépen.

2020. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%

10# na mesélj, mivel és kivel van problémád és légyszi mondd el a tutit.

Én átéltem a barát zónát hasonló tünetek voltak, aztán lefeküdt egy f*** kalappal, és utána meg nekem sírta el magát, amikor egy dugás után az meg otthagyta...de onnantól már semmit nem akartam volna tőle az életben!

Na most te jössz.

8# - as

2020. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Cseteltek, személyesen nem találkoztok így nem lehetsz látóhatáron belül. Ha többet akarsz hívd el randizni, ha elfogadja látóhatáron belül leszel, ha elutasítja nem akar többet.
2020. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem egyértelmű? Xarba sem vesz, hagy a szukát!
2020. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

Naná persze a szép kamuduma amit a nők elejtenek.....


Szereti ha a pasi előbb barátkozik vele, a lelkitársa lesz és megérti őt, meghallgatja aztán lassan haladnak majd és lesz belőle egy nagyon jó szerelem egy jó szex jó kapcsolat.

Ezzel hónapokat képes a nő eltölteni.....


Aztán a szerencsétlen gyerek pár hónap után mikor még mindig vár és vár, a csaj összejön egy jóképű sármos pasival és a 2. randin lefekszik vele....


Ja megéri valóban megéri....hagyd ott haver.

2020. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

A kérdésedre ez a dal a válasz: https://www.youtube.com/watch?v=ChWgl-7PRa8


Ezt beszoptad ilyen téren, de legalább van egy jó cimborád, szóval ez is valami.

2020. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%
3 dolgot tehetsz, hogy kilépj a barátzónából. Légy pénzesebb, légy vonzóbb (új séró, új ruhák, több izom), vagy légy fullosan magabiztos, nagypofájú és nevettesd meg mindig.
2020. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%

,,Aztán a szerencsétlen gyerek pár hónap után mikor még mindig vár és vár, a csaj összejön egy jóképű sármos pasival és a 2. randin lefekszik vele...."


Én is mndig ezt látom, ebből is látszik, hogy a nők nagy része mennyire sötét, beteglelkű, hogy többre tart egy jóképű, bunkó, azonnal dugni akaró alakot, mint egy normális, átlagos, kedves és szép lassan közelítő férfit.

2020. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Van még mit tanulnotok a nőkről amint elnézem:DD
2020. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

Barátzóna... ezt hívják úgy, hogy barátság, fiúkák.


Barátzóna: barátkozást színlelsz valakivel, akit meg akarsz bszni, de nincsenek benned igazi érzelmek, és megsértődsz, ha a másik nem hagyja magát.

2020. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!