Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy 2 ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 2 ember, akik rosszkor, rossz helyen találkoztak és ezért nem alakult ki köztük semmi, később újra találkozzanak és máshogy alakuljanak a dolgok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Vannak ilyen szerencsétlen dolgok és boldog befejezés lesz a vége
2020. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon, nagyon ritka az ilyen, általában inkább elsodorja az élet a résztvevőket és mások mellett kötnek ki, sokszor nem is tudnak már egymás életéről soha többé vagy csak felületesen.
2020. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én ebben nem hiszek, nem is nagyon hallottam még ilyenről. Szerintem a körülmények mindig megfelelőek, ha a megfelelő emberrel találkozol.
2020. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok romantikus sz*rt nézel. A való életben nem így működik.
2020. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Sokáig hittem benne, mert hinni akartam. Ma már tudom, ez nem így megy.

Ki kell használni a pillanatot, a lehetőséget, mert nem jön vissza mint a mesében, a szép romantikus filmekben. Amit elszalasztottál, azt elszalasztottad... :(

2020. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Van ilyen, igen.
2020. aug. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem állítom, hogy nem létezhet.


Viszont úgy gondolom, hogy ez olyasvalami, amit az ember bemesél magának, amikor nem tudja túltenni magát a szakításon/visszautasításon, s arról fantáziál, hogy ha az illetō személlyel “más idōben/helyen találkozott volna akkor összejön”.


Szerintem az ember nem ábrándozik errōl s nem vágyakozik megszállottan az ex iránt, viszont ha ez véletlenül mégis megtörténne, akkor nem kizárt, hogy hagyja megtörténni.


Saját tapasztalat: nagyon régen ismerkedtem valakivel, de már a legelején megromlottak a dolgok, nem szimpatizáltuk egymást. Évekkel késōbb újra egymásba botlottunk, szinte fel se ismertük egymást. Másképp alakult a viszony köztünk, hirtelen elkezdtünk érdeklōdni egymás iránt, randiztunk, volt valami, de aztán ismét nagyon hamar vége lett. Tehát máshogy alakultak a dolgok, de még mindig nem jól.

2020. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha két ember akar valamit, tesz érte. Szóval, hülyeség.
2020. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!