Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen üzenetet várnak Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenetet várnak Tinderen a leírás nélküli lányok?

Figyelt kérdés

20-30 közti korosztály. Vannak ilyen profilok hogy 0 leírás és 2-4 jellegtelen kép van fent vagyis szelfi, tükörfoto, vagy mondjuk egy réten ülve de a munkájáról, hobbijarol, érdeklődéséről, humoráról, mindennapjairol stb semmi nem derül ki. Az ilyen lanyoknak mégis mit lehet írni? Ha van pár infó akkor egész kreatívan tudok nyitni de ezeknel semmi nem jut az eszembe. Maximum ilyen általános kérdések de abból kapnak százat úgyis, valami random viccessel meg nagyon vigyázni kell nehogy pont arra legyen érzékeny vagy valami.

Nem kamuprofilok.


24/F



2020. aug. 11. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Tinderen ismerkedtem, én is ezek közé a lányok közé tartoztam, de nem vártam el a kreatív nyitást. Általában egy sima 'Szia! Mizu?' - ra is visszaírtam. Az volt a lényeg, hogy utána is sikerült - e fenntartani a beszélgetést, mert sokszor a kérdéseimre csak egyszavas választ kaptam a srácoktól, és még vissza sem kérdeztek.
2020. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
"Csá, anyukám húzott jobbra téged mert szerinte jól járnék egy ilyen nővel. Te mit gondolsz erről, úgy gondolod megérsz egy próbát?"
2020. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem minden lány vár valami extra nyitó szöveget. Én is teljesen meg voltam elégedve a szia mizuval mindig, mikor fent voltam ilyen helyeken.

Néhány lány panaszkodott emiatt egyszer, azóta meg mindig ezzel jönnek a férfiak. Szánalmas.

2020. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan üzenetet várnak, amilyet jó pasik írnak. Ilyen egyszerű. Nem véletlenül nincs szöveg: Felesleges.
2020. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1-3 válaszoló. Miért nem adtatok meg 2-3 érdeklődési kört, hobbit? Már jobban lehetne kapcsolódni és kihagyható ez a semmitmondó szia Mizu-kör
2020. aug. 11. 13:22
 6/18 A kérdező kommentje:
2- Ezt csak most láttam. Kipróbálom :D
2020. aug. 11. 15:03
 7/18 A kérdező kommentje:
3 - az a "néhány lány" elég nagy alábecslés mert napi szinten több olyan profil jön fel akinél az a leírás hogy ne szia mizu-val kezdj, légy kreatív.
2020. aug. 11. 15:05
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
4-es, helyesbítek, olyan üzenetet várnak, amilyet "jóképűnek látszatott" hapsik írnak. Fele kamu ám annak is, láttam :) A lényeg h hazudj a képeken minél nagyobbat, autószalonban készült fotók, stb stb... Ez kell ezeknek a világtalanoknak.
2020. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lattatok-e, de mar lehet bejelolni cimkeket erdeklodesi kor alapjan.

Amugy nekem sincs kiirva semmi, mert regebben volt kint egy 5-6 mondatos bemutatkozo es ramformedt valaki, hogy hat igy mar nem is tud mit kerdezni. :D

2020. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan üzenetet, amit jóképű pasi ír.
2020. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!